Niedziela 25 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Wiktor, Cezary, Zygfryd
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna \ Fotogalerie: Nowości \ 26 Finał WOŚP we Włocławku - 14.01.2018
Fotogaleria : 26 Finał WOŚP we Włocławku - 14.01.2018

W dniu 14 styczna we Włocławsku odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już dziś wiemy, że padł rekord zebranych pieniędzy. Włocławek zebrał rekordową sumę 228 239,49zł.

Trwają jeszcze aukcje, dzięki, której tak kwota będzie wyższa.

Podczas inporezy we Włocławku odbył się m.in  VIII Rajd "Prosto z serca".Przy parkingu można było można podziwiać : MotoOrkiestra, a na basenie miejskim odbyło  Pierwszy oddech pod wodą.

To tylko nie które aktrakcje, które odbyły się minioną niedzielę (14 stycznia). Gwiazdą wieczoru była  Natalia Nykiel. O 20:00 zabłysło światelko do nieba.

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony