Niedziela 25 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Wiktor, Cezary, Zygfryd
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna \ Fotogalerie: W regionie \ Seminarium na temat edukacji regionalnej "Cudze chwalicie swego nie znacie"
Fotogaleria : Seminarium na temat edukacji regionalnej "Cudze chwalicie swego nie znacie"

19 listopada 2013 r. w Muzeum Etnograficznym im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu odbyło się wyjazdowe seminarium regionalne, które wpisuje się w cykliczne działania Kujawsko - Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku związane z edukacją regionalną. W organizację seminarium włączył się Urząd Marszałkowski w Toruniu i Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej.

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony