Piątek 27 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Felicja, Teofil, Zyta
Najnowsze wiadomości: Marek Kuchciński we Wloclawku PAS STARTOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – informacja Wydziału Rozwoju Trwa Europejski Tydzień Szczepień Linia P wznowi kursowanie We Włocławku odbywają się XIX Prezentacje Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych Majówka z Mrozem, zapraszamy! Zakończył się cykl wiosennych spotkań Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Województwo Kujawsko - Pomorskie obroniło Mistrzostwo Polski Związków Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem” w koszykówce mężczyzn Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach
Aktualnie jesteś: Strona główna \ Fotogalerie: Nowości \ Spotkanie z Władysławem Kosiniak-Kamyszem w Izbicy Kujawskiej
Fotogaleria : Spotkanie z Władysławem Kosiniak-Kamyszem w Izbicy Kujawskiej

Na spotkanie z Władysławem Kosiniak-Kamyszem, posłem RP i prezesem Polskiego Stronnictwa Ludowego przyjechali do Izbicy Kujawskiej członkowie i sympatycy partii zielonych z całego powiatu włocławskiego, było ich około 400. Spotkanie rozpoczęło się wręczeniem legitymacji nowym członkom partii.

Ludowcy chcą, by emeryci i renciści dostawali świadczenie na zasadach podobnych jak na Węgrzech, Bułgarii czy Litwie, czyli bez uszczuplania świadczeń przez podatki pobierane przez państwo.

Niestety PiS odrzuciło w Sejmie ustawę PSL „Emerytura bez podatku”. Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL zapowiedział w Izbicy Kujawskiej, że projekt wróci do Sejmu. Już rozpoczęło się zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem tej samej ustawy.

Emerytura bez podatku to jeden ze sztandarowych propozycji PSL. Dzięki ustawie ludowców świadczenia seniorów mogłyby wzrosnąć o 25 procent.

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony