Sobota 24 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Maciej, Bogusz, Modest
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna \ Fotogalerie: Powiat Radziejowski \ Uczniowie z Morzyc wzięli udział w finale akcji „Bezpieczeństwo ze Św. Mikołajem”
Fotogaleria : Uczniowie z Morzyc wzięli udział w finale akcji „Bezpieczeństwo ze Św. Mikołajem”

Uczniowie z Morzyc wzięli udział w finale akcji „Bezpieczeństwo ze Św. Mikołajem”

W spotkaniu w hali „Łuczniczka” wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Morzycach. Znani bohaterowie bajek uczyli dzieci, aby nie ufać obcym i być ostrożnym w drodze do szkoły lub do przedszkola. W role bajkowych postaci wcielili się bydgoscy policjanci.

Kilka tysięcy dzieci wzięło udział w finale akcji "Bezpieczeństwo ze Św. Mikołajem" zorganizowanej już po raz szósty przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy oraz Caritas Diecezji Bydgoskiej. Imprezę zorganizowano w hali sportowej "Łuczniczka" w Bydgoszczy.

Powiat radziejowski reprezentowali uczniowie klas piątych Szkoły Podstawowej w Morzycach. Dzieci wyruszyły wspólnie z policjantem radziejowskiej komendy, by wspólnie obejrzeć widowisko.

„Bezpieczeństwo ze Św.  Mikołajem” to akcja cykliczna mająca na celu zapewnienie dzieciom niecodziennej rozrywki, połączonej z edukacją na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa Spotkanie poprowadzili funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej w Bydgoszczy Policji. Organizatorzy przygotowali ciekawy program artystyczny. Za pomocom konwencji bajkowej bohaterzy przestrzegali uczniów przed niebezpieczeństwami oraz zagrożeniami. W tym roku główny nacisk położono na niebezpieczeństwa płynące z Internetu oraz bezpieczeństwo na drodze.

Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Morzycach Panu Piotrowi Kosteckiemu, wychowawczyniom Pani Elżbiecie Augustyniak oraz Agnieszce Trzeszczyńskiej, oraz firmie Naftex z Witowa za udostępnienie autokaru.

 

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony