Sobota 24 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Gabriel, Marek, Gabor
Najnowsze wiadomości: Piłka nożna kobiet ALE JAJA…! we Wzorcowni Koncert Ted Nemeth w Czarnym Spichrzu Koncert w Muzeum Diecezjalnym W Kawiarni Obywatelskiej... Spotkanie z historią Konkurs poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Noc Teatru”. Włocławska scena przygotowała moc atrakcji Radziejowscy policjanci na sesji Rady Gminy w Bytoniu Wystawa „Pejzaże zatrzymane 2″ Jutro i w niedzielę warto odwiedzić Włocławski Jarmark Wielkanocny
Aktualnie jesteś: Strona główna \ Fotogalerie: Nowości \ W kikole rozpoczęły się obchody Narodowego Dznia Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Fotogaleria : W kikole rozpoczęły się obchody Narodowego Dznia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W całym kraju, począwszy od 2011 roku obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który ustanowiono na dzień 1 marca.
 
W Kikole obchody rozpoczęły się już 27 lutego br. Mszą Św. w kościele parafialnym w Kikole, na zakończenie której uczniowie z nauczycielami przedstawili przygotowany montaż słowno - muzyczny o Żołnierzach Wyklętych.
 
Delegacja społeczności szkolnej w Kikole oraz Wójt Gminy Kikół, złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą niezłomnych bohaterów.

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony