Sobota 24 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Maciej, Bogusz, Modest
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna \ Fotogalerie: Powiat Lipnowski \ ZABAWA CHOINKOWA DLA DZIECI W KRZYŻÓWKACH
Fotogaleria : ZABAWA CHOINKOWA DLA DZIECI W KRZYŻÓWKACH

27 stycznia w świetlicy wiejskiej w Krzyżówkach  odbyła się  zabawa choinkowa  dla dzieci .

Zabawę choinkową zorganizowało Stowarzyszenie „Krzyżówki”  Ochotnicza Straż Pożarna  w Krzyżówkach, oraz sołectwa w Krzyżówkach i Baranach.

Remiza strażacka dosłownie ,,pękała w szwach” – przy największych przebojach  lokalnego zespołu bawiło się ponad 200 dzieci pod opieką  dorosłych.

Było barwnie , kolorowo i  głośno –dzieci śpiewały , tańczyły i brały udział w konkursach.

 A i dorośli też mogli wziąć udział w loterii.

Po godzinie 18.00 przyszedł a ściśle mówiąc przyjechał na motorze wyczekiwany przez  najmłodszych Święty MIKOŁAJ z duuużym workiem prezentów.

Warto zaznaczyć ,iż  zabawa nie odbyłaby  się gdyby nie  liczni sponsorzy:

Właściciele lokalnych  firm, samorządowcy z radnym gminy Lipno Janem Kowalskim na czele oraz  osoby prywatne.

Duże podziękowania należą się Pani  Anecie Jędrzejewskiej (członek zarządu Woj.Kuj.Pom.) , która zawsze pamięta o najmłodszych i wspierafinansowo  Stowarzyszenie ,,Krzyżówki’’.

Niezawodni są również strażacy z OSP Krzyżówki  na czele z Prezesem Andrzejem  Wiśniewskim, którzy czynnie pomagali w zorganizowaniu tej imprezy.

Pani Monika Gajewska – Prezes Stowarzyszenia ,,Krzyżówki” , które funkcjonuje od 2 lat w Krzyżówkach  - z przyjemnością  organizuje mnóstwo atrakcji dla dzieci .Jako organizator wspólnie z OSP jest szczęśliwa widząc radość milusińskich i ich rodziców i zaznacza ze w tym roku jeszcze czeka dużo inicjatyw.

Pani Aneta Jędrzejewska (członek zarządu Woj.Kuj.Pom) zaznaczyła ,że tym bardziej jest jej przyjemnie pomagać dzieciom – bo dla niektórych dzieci  będzie to jedyna paczka .

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony