Piątek 20 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Agnieszka, Teodor, Czesław
Najnowsze wiadomości: Koncert na stulecie LMK Bezpłatne szkolenie w Inkubatorze Włocławskie Sympozjum Naukowe o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy Od dziś zmiana trasy linii 17 23 kwietnia w SP 23 spotkanie Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Dzień Ziemi 2018. Happening w SP 12 Podsumowanie konkursu Talencik 2018 Inauguracja sezonu tenisowego na kortach OSiR Komisja Edukacji Związku Miast Polskich obraduje we Włocławku Dzień Pamięci o Holokauście. Spotkanie przy Pomniku-Macewie
Aktualnie jesteś: Strona główna \ Fotogalerie: Nowości \ Zagrali dla Domu Dziecka w Lubieniu Kujawskim
Fotogaleria : Zagrali dla Domu Dziecka w Lubieniu Kujawskim

22 grudnia 2017 w sali gimnastycznej przy Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, odbył się turniej Piłki Nożnej Halowej. Przedświąteczne zawody miały charakter charytatywny. 

Oprócz oglądania zmagań na boisku zebrani, również mogli wylicytować gażdżety z autografami zawodników Legii Warszawa. Obecny w tym dniu był Maciej Dąbrowski - piłkarz rozpoczynający swoją karierę w klubie z Lubienia Kujawskiego ( Lubienianka Lubień Kujawski), a obecnie grający w warszawskim klubie. Wszystkie pieniądze zebrane podczas licytacji zostały przeznaczone na Dom Dziecka w Lubieniu Kujawskim.

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony