Środa 29 marca 2017 r., Imieniny obchodzą Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Najnowsze wiadomości: 20 LAT RADIA HIT JUBILEUSZ 20 lecia RADIA HIT XIII Kiermasz Wielkanocny Bieg o puchar Zawiśla Światowy Dzień Świadomości Autyzmu we Włocławku Konkurs na Palmę Wielkanocną "Energia Kujaw" Pierwszy klaster energii w regionie Policjanci z wizytą u przedszkolaków w Skibinie „Trzeźwy kierujący” na drogach powiatu radziejowskiego Zmiany w linii nr 9
Aktualnie jesteś: Strona główna

20 LAT RADIA HIT
Radio HIT.  Czy tylko ze względu na hity, które gra? Nie, to radio samo w sobie jest hitem. Dwadzieścia lat i ciągle jest dobre! Ciągle lubiane, ba! kochane. Kiedy (...)

JUBILEUSZ 20 lecia RADIA HIT
Ach to była noc…… W sobotni wieczór ok. 200 osób  bawiło się na jubileuszowym balu  organizowanym przez  Właściciela, Prezesa Radia HIT Wiesława (...)

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu we Włocławku
Niebieski korowód uliczny, występy orkiestry dętej, punkty informacyjne o autyzmie, warsztaty sensoryczne, panel dyskusyjny, spektakl teatralny, a wreszcie Wzorcownia i Pałac Bursztynowy (...)

"Energia Kujaw" Pierwszy klaster energii w regionie
Kujawski Klaster Energii "Energia Kujaw" to pierwszy klaster energii w województwie kujawsko-pomorskim i jedna z pierwszych tego typu struktur na terenie działania lokalnego (...)

Policjanci z wizytą u przedszkolaków w Skibinie
W trakcie spotkania dzieci usłyszały ważne rzeczy na temat bezpieczeństwa na drodze i w domu. Zobaczyły także co potrafi policyjny owczarek i jak wygląda radiowóz od (...)

Najnowsze wiadomości
7661
20 LAT RADIA HIT
Radio HIT.  Czy tylko ze względu na hity, które gra? Nie, to radio samo w sobie jest hitem. Dwadzieścia lat i ciągle jest dobre! Ciągle lubiane, ba! kochane. Kiedy rozpoczynało (...)
Konkurs

ZAPRASZAMY do naszego sklepiku.

Czekają na Was Najpiękniejsze arie operetkowe, Najpiękniejsze tanga, Greckie melodie. Ponadto płyty Krawczyka, Świtały, Gniatkowskiego, Szyłkowskiego, Zespołu Accord, Styl, Czerwone Gitary.

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE W RYTMACH ITALO DISCO, LATYNOSKIE RYTMY,

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE DISCO POLO I DANCINGOWYCH PARKIETÓW

 RADIO HIT - UL.PTASIA 3.

 

 

 

 

 

Wirtualna Wycieczka
Lista przebojów Radia HIT


Rodzinna Lista Przebojów w każdą sobotę od godz.16:00.

Codziennie można przesyłać propozycję i oddawać głosy poprzez sms:

71466
w treści smsa wpisując słowo hit  

Koszt sms 1,23 zł brutto

 

Polecamy

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony