Środa 24 maja 2017 r., Imieniny obchodzą Joanna, Zuzanna, Milena
Najnowsze wiadomości: ZAWODY BIEGOWE I NORDIC WALKING „PO PIERWSZE ZDROWIE” Pianomatyk – koncert w Muzeum Spotkanie Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Dzień Dziecka na Zielonym Rynku Włocławscy policjanci zapraszają na debatę społeczną „W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO” Rajd rowerowy na Święto Żuru Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w powiecie radziejowskim W Toruniu przedstawiono plany rozwoju nowej fabryki w Brześciu Kujawskim Znakowanie rowerów przez dzielnicowego z Osięcin Studenckie seminarium naukowe o bezpieczeństwie
Aktualnie jesteś: Strona główna

Spotkanie Prezydenta Włocławka z mieszkańcami
W czwartek, 25 maja prezydent Włocławka Marek Wojtkowski spotka się z mieszkańcami w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Żytniej. W trakcie spotkań z prezydentem do dyspozycji włocławian są (...)

Włocławscy policjanci zapraszają na debatę społeczną „W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO”
Komenda Miejska Policji we Włocławku zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwa mieszkańców w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Debata odbędzie się (...)

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w powiecie radziejowskim
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, to narzędzie, które służy społeczeństwu do wskazywania miejsc wymagających interwencji Policji. W powiecie radziejowskim, mieszkańcy dotychczas (...)

W Toruniu przedstawiono plany rozwoju nowej fabryki w Brześciu Kujawskim
Jak poinformował w piątek podczas konferencji prasowej, Dyrektor Generalny Kongsberg Automotive Pruszków Krzysztof Hauk, pierwsze komponenty do foteli samochodowych zostaną wyprodukowane w (...)

Znakowanie rowerów przez dzielnicowego z Osięcin
Osięcińscy dzielnicowi kontynuują akcję znakowania rowerów.  Znakowanie ma na celu dodatkowe zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą. Na terenie powiatu  zabezpieczono w ten (...)

Najnowsze wiadomości
8342
Spotkanie Prezydenta Włocławka z mieszkańcami
W czwartek, 25 maja prezydent Włocławka Marek Wojtkowski spotka się z mieszkańcami w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Żytniej. W trakcie spotkań z prezydentem do dyspozycji włocławian są (...)
Konkurs

Dzień Mamy

Zapraszamy do naszego radiowego sklepiku. U nas Czekają na Ciebie płyty z kartkami na dzień mamy z najpiękniejszymi przebojami takimi jak :

Do Ciebie mamo, Piszę do Ciebie mamo, Matczyne ręce, Mamo kochana Mamo, Gdzie matka czeka, To ty mamo, Serce matki, Powiedz mamo, Kocham cie mamo i wiele innych.

Zapraszamy do siedziby Radia Hit . Ulica Ptasia 3

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE W RYTMACH ITALO DISCO, LATYNOSKIE RYTMY,

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE DISCO POLO I DANCINGOWYCH PARKIETÓW

 RADIO HIT - UL.PTASIA 3.

 

 

 

 

 

Wirtualna Wycieczka
Lista przebojów Radia HIT


Rodzinna Lista Przebojów w każdą sobotę od godz.16:00.

Codziennie można przesyłać propozycję i oddawać głosy poprzez sms:

71466
w treści smsa wpisując słowo hit  

Koszt sms 1,23 zł brutto

 

Polecamy

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony