Czwartek 26 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Marcelina, Marzena
Najnowsze wiadomości: PAS STARTOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – informacja Wydziału Rozwoju Trwa Europejski Tydzień Szczepień Linia P wznowi kursowanie We Włocławku odbywają się XIX Prezentacje Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych Majówka z Mrozem, zapraszamy! Zakończył się cykl wiosennych spotkań Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Województwo Kujawsko - Pomorskie obroniło Mistrzostwo Polski Związków Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem” w koszykówce mężczyzn Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach Wojewódzki Konkurs Astronomiczny – zapraszamy do składania prac
Aktualnie jesteś: Strona główna \ Aktualności
Wiadomości
3842
Mammobus w okolicach Lipna - informacja dla Pań!
21 lutego 2014 r. 11:02
Już w przyszłym tygodniu w kilku miejscowościach naszego regionu będzie można wykonać bezpłatną mammografię. Do przebadania się zachęcane są przede wszystkim kobiety w wieku 50-69. Mammografia to metoda badania raka piersi u kobiet. Polega na (...)
2665
Budują poczucie bezpieczeństwa w Lipnie
23 września 2013 r. 17:25
Lipnowski ratusz przy współpracy z Komendą Powiatową Policji i Spółdzielnią Mieszkaniową stworzył mapę zagrożeń zjawiskami negatywnymi na terenie miasta. Każdy może mieć wpływ na jej kształt – już niebawem dyżury konsultacyjne. W (...)
2148
Centrum Lipna będzie zamknięte dla samochodów
19 czerwca 2013 r. 17:41
W ostatnią sobotę czerwca w centrum miasta wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. A to w związku z odbywającymi się w centrum imprezami plenerowymi w ramach Dni Lipna. Pierwsze utrudnienia pojawią się już w piątek (28 czerwca) od godziny 14.00, (...)
1891
Uwaga Komunikat !!! Zasypany Plac Dekerta w Lipnie
1 kwietnia 2013 r. 12:56
Uwaga Komunikat dla mieszkanców Lipna!!! W związku z dużymi opadami śniegu wszyscy mieszkańcy Lipna proszeni są o włączenie się w aktywne odśnieżanie Placu Dekerta.Niezbędny sprzęt łopata.Z góry dziękujemy za udział w czynie (...)
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony