Niedziela 22 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Kaja, Leon, ukasz
Najnowsze wiadomości: Koncert na stulecie LMK Bezpłatne szkolenie w Inkubatorze Włocławskie Sympozjum Naukowe o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy Od dziś zmiana trasy linii 17 23 kwietnia w SP 23 spotkanie Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Dzień Ziemi 2018. Happening w SP 12 Podsumowanie konkursu Talencik 2018 Inauguracja sezonu tenisowego na kortach OSiR Komisja Edukacji Związku Miast Polskich obraduje we Włocławku Dzień Pamięci o Holokauście. Spotkanie przy Pomniku-Macewie
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ „Piosenka jest dobra na wszystko”! VI edycja konkursu w Osięcinach
Kultura

„Piosenka jest dobra na wszystko”! VI edycja konkursu w Osięcinach
11 maja 2015 r. 11:47

„Piosenka jest dobra na wszystko”!  VI edycja konkursu w Osięcinach

Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Kujawskiej w Osięcinach zaprasza młodzież gimnazjalną do udziału w VI Edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Muzycznego „Piosenka jest dobra na wszystko”. Konkurs pod honorowym partonatem Wójta Gminy Osięciny odbędzie się 8 czerwca 2015 roku o godz. 10.00 w auli osięcińskiego gimnazjum.

Zgłoszenia maksymalnie 3 solistów z każdej placówki przyjmowane będą do dnia 1 czerwca br. Uczestnicy zobligowani są do przygotowania  1 utworu w języku polskim i zaprezentowania go przed jury, które powołuje organizator. Laureaci  otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez lokalnych przedsiębiorców oraz osoby prywatne. Szczegóły i regulamin znajdują się na stronie gimnazjum: gzkosieciny.q4.pl. Wszelkie pytania można kierować do koordynatora konkursu na adres: konkurs_gimosieciny@wp.pl lub do sekretariatu szkoły pod numerm 54 265 02 60.

Serdecznie zapraszamy!

(mo)

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony