Sobota 24 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Gabriel, Marek, Gabor
Najnowsze wiadomości: Piłka nożna kobiet ALE JAJA…! we Wzorcowni Koncert Ted Nemeth w Czarnym Spichrzu Koncert w Muzeum Diecezjalnym W Kawiarni Obywatelskiej... Spotkanie z historią Konkurs poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Noc Teatru”. Włocławska scena przygotowała moc atrakcji Radziejowscy policjanci na sesji Rady Gminy w Bytoniu Wystawa „Pejzaże zatrzymane 2″ Jutro i w niedzielę warto odwiedzić Włocławski Jarmark Wielkanocny
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ „Wyprodukowali” telefon i przeszli do finału
Wiadomości

„Wyprodukowali” telefon i przeszli do finału
13 marca 2018 r. 07:27

„Wyprodukowali” telefon i przeszli do finału

5 marca na Uniwersytecie Gdańskim odbyły się półfinały konkursu „Młody Lean Lider”. Drużyna z Zespołu Szkół Elektrycznych wygrywając rozgrywki półfinałowe, zapewniła sobie miejsce w finale.

Projekt rozpoczął się w październiku 2017 roku. Pierwszy etap polegał na wyprodukowaniu „telefonu klasy Commando”. Zadaniem grupy było zaprojektowanie telefonu według wytycznych oraz wyprodukowanie go w jak największej ilości.

Grupa musiała udokumentować swoją prace filmem bądź pokazem slajdów, w którym zaprezentowane miały być przebieg i wyniki gry. Zespół z Włocławka zdecydował się na produkcje filmową i zakwalifikował się do półfinałów z 2 miejsca spośród 73 drużyn z całej Polski.

W rozgrywkach półfinałowych zadaniem grup było zrealizowanie całego procesu zamówienia, zaczynając od klienta poprzez obsługę klienta, fabrykę i magazyn po fakturowanie oraz realizacje przelewu. Grupa C++ z Włocławka okazała się bezkonkurencyjna zajmując 1 miejsce i pokonując 19 innych szkół.

Finał konkursu odbędzie się 28 maja.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony