Piątek 15 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Nina, Celina, Walerian
Najnowsze wiadomości: WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki! Na rzecz reintegracji społecznej włocławian Standaryzacja i certyfikacja Straży Miejskiej we Włocławku W sobotę będą dostępne kolejne mobilne PSZOKi Informacja Turystyczna we Włocławku najlepsza w kraju! Utrudnienia w ruchu
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Indywidualne Mistrzostwa Włocławka Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadpodstawowych w szachach
Sport

Indywidualne Mistrzostwa Włocławka Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadpodstawowych w szachach
4 grudnia 2017 r. 08:18

 Indywidualne Mistrzostwa Włocławka Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadpodstawowych w szachach

W czwartek 30 listopada 2017 r.  odbyły się w CKBB STARA REMIZA  Indywidualne Mistrzostwa w szachach dla dzieci i młodzieży włocławskich szkół. Każdy uczestnik  miał na rozegranie partii 15 min. Turniej przeprowadzono systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie 7 rund w jednej grupie.

W całym Turnieju bezapelacyjnie zwyciężyła Julia Stanowska z SP nr 23 , która uzyskała 6,5 pkt, przed Adamem Wysockim z Zespółu Szkół Elektrycznych- 6 pkt, Piotrem Łyczko z Zespołu Szkół Elektrycznych

- 6 pkt. , Adamem Stanowskim z SP nr 23 - 5 pkt. , Oliwia Więckowską z Zespołu Szkół Katolickich - 5 pkt.

i Franciszkiem Rojewskim z Zespołu Szkół Elektrycznych - 5 pkt.

W kat. Szkół Podstawowych Dziewcząt z klas 1-3 zwyciężyła Natalia Kapuścińska z Zespołu Szkół Muzycznych , która uzyskała 3 pkt., przed Seleną Topić z Zespołu Szkół WIEDZA - 2,5 pkt. i Kamilą Trojanowską z SP nr 11 - 2 pkt.

W kat. Szkół Podstawowych Chłopców z klas 1-3 zwyciężył Damian Wycichowski z SP 11 , który zdobył 5 pkt., przed Konradem Felińciakiem z "Długosza" - 4 pkt. i Frankiem Burą z Zespołlu Eduukacji WIEDZA 3,5 pkt.

W kat. Szkół Podstawowych Dziewcząt z klas 4-6 zwyciężyła Julia Stanowska SP nr 23 - 6,5 pkt., przed Martą Bychowską z Zepołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza - 5 pkt. i Nikolą Rybicką z SP nr 11- 2,5 pkt.

W kat. Szkół Podstawowych Chłopców z klas 4-6 zwyciężył Adrian Strychalski z "DŁUGOSZA" - 4,5 pkt. , przed Marcinem Szarfembergiem z SP nr 23 - 4pkt. i Krzysztofem Gradowskim z Zespołu Edukacji WIEDZA 4 pkt.

W kategorii dziewcząt z roczników Gimnazjum zwyciężyła Oliwia Więckowska z "DŁUGOSZA" - 5 pkt. , przed Zuzanną Czarnecką z Prywatnej Ogólnokształcąej Szkoły Sztuk Pięknych- 4 pkt. i Katarzyną Przepiórską z Gimnazjum nr 3 - 4 pkt.

W kategorii chłopców z roczników Gimnazjum zwyciężył Adam Stanowski z SP nr 23 , który zdobył 5 pkt., przed Aleksandrem Warchołem z SP nr 19 - 5 pkt. i Grzegorzem Tomczakiem z Zespołu Szkół Muzycznych - 5 pkt.

W kat. Szkół Ponadpodstawowych Dziewcząt zwyciężyła Patrycja Kędzierska z Zespołu Szkół Budowlanych mająca 4 pkt, przed Aleksandrą Słomczewską z Zespołu Szkół Elektrycznych - 3,5 pkt. i Wiktorią Długołęcką z Prywatnej Ogólnokształcąej Szkoły Sztuk Pięknych- 2 pkt.

W kat. Szkół Ponadpodstawowych Chłopców, zwyciężył Adam Wysocki z Zespołu Szkół Elektrycznych - 6 pkt., przed Piotrem Łyczko z Zespołu Szkół Elektrycznych - też 6 pkt. i Franciszkiem Rojewskim też z  Zespołu Szkół Elektrycznych  5 pkt.

Najlepsi uczestnicy Mistrzostw otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Włocławek, Firmę "RENEX" , CKBB "Stara Remiza" oraz "Wlocławski Klub Szachowy-1938". Sędziami imprezy byli Jerzy Łapiński i Janusz Augustowski z "Wlocławskiego Klubu Szachowego -1938".powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony