Środa 24 styczenia 2018 r., Imieniny obchodzą Felicja, Rafał, Tymoteusz
Najnowsze wiadomości: Prezydent Andrzej Duda w Ciechocinku Kamil Stoch najlepszym sportowcem Polski 2017 roku ZATRZYMANY GROŹNY PRZESTĘPCA Z ZARZUTAMI NOWY BUDYNEK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU OTWARTY Opady marznące I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Dyżur radnych Pętla przy ul. Dębowej do rozbudowy Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 6 Mecz eliminacji Mistrzostw Świata w koszykówce we Włocławku!!!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych po raz kolejny będą gotować z mistrzem .
Wiadomości

Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych po raz kolejny będą gotować z mistrzem .
19 lutego 2013 r. 14:01

 Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych po raz kolejny będą gotować z mistrzem .

 Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych po raz kolejny będą gotować z mistrzem.
5 kwietnia br. uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych po raz kolejny wyjadą na warsztaty kulinarne z Kurtem Schellerem. Pierwsze warsztaty z mistrzem odbyły się w 2012 roku, a uczniowie z Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku mieli możliwość poznania wyjątkowych potraw i przygotowywania ich wspólnie z Kurtem Schellerem. Również w tym roku ci uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych, którzy zapiszą się na kurs, będą mogli przygotowywać i kosztować wyjątkowe potrawy. „Bohaterką” kursu będzie kuchnia włoska. Proponowane menu: crostini z pastą tepenade, pomidorami, bazylią i czosnkiem; zupa pavese, risotto z grzybami, makaron spaghetti z pesto, osso buco z polentą, czekoladowe fondates i tarta jabłkowa. Na witrynie internetowej szkoły można obejrzeć relację z poprzednich warsztatów. Jest ona dostępna pod adresem: http://www.zsch.wek.pl/?id=2&news=231powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony