Wtorek 23 styczenia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Ildefons, Rajmund
Najnowsze wiadomości: Prezydent Andrzej Duda w Ciechocinku Kamil Stoch najlepszym sportowcem Polski 2017 roku ZATRZYMANY GROŹNY PRZESTĘPCA Z ZARZUTAMI NOWY BUDYNEK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU OTWARTY Urząd Marszałkowski zaprasza Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 6 Dzień Babci i Dzień Dziadka w Śródmieście Cafe Nauczyciele rozegrają siatkarski turniej XIII Koncert Wielu Serc Ostrzeżenie o silnym wietrze
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Analogowe ferie w Bibliotece Pedagogicznej KPCEN
Kultura

Analogowe ferie w Bibliotece Pedagogicznej KPCEN
19 stycznia 2016 r. 20:35

Analogowe ferie w Bibliotece Pedagogicznej KPCEN

W okresie ferie zimowych, od 18 do 30 stycznia, w Bibliotece Pedagogicznej odbędą się Analogowe ferie - spotkania, podczas których zaprezentowane zostaną urządzenia, które odeszły już do lamusa: gramofon, projektor do wyświetlania slajdów, odtwarzacz wideo.

Uczestnicy będą mieli okazję zagrać w gry planszowe, w „klasę” oraz uczestniczyć w wielu innych interesujących zabawach. Akcji towarzyszyć będzie wystawa analogowych sprzętów.

Ideą tak proponowanego wykorzystania dni wolnych od nauki jest pokazanie alternatywnych wobec Internetu sposobów spędzania ferii oraz rozwijanie pasji czytelniczej.

Zapraszamy w okresie ferii od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 15.00. Szczegółowe informacje: 54-231-33-42 wew. 32 lub czytelnia@cen.info.pl

W programie stacje tematyczne:

·  Gramofon – słuchamy bajek, nagrań literackich i muzycznych; nagrywamy własne opowieści; tworzymy teatrzyk kamishibai oraz teatrzyk pacynkowy.

·  Projektor do wyświetlania slajdów – oglądamy bajki ze slajdów i kliszy; tworzymy własne bajki tematyczne oraz ilustracje do bajek.

·  Gry planszowe – gramy w gry planszowe oraz bingo; tworzymy domino literackie.

·  Odtwarzacz wideo – korzystamy z odtwarzacza, kaset VHS, oglądamy fragmenty filmów; tworzymy własny scenariusz oraz film dotyczący reklamowania książek i czytania.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony