Piątek 23 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Romana, Izabela, Damian
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Cykl spotkań informacyjnych - "Mama może wszystko - 2!"
Wiadomości

Cykl spotkań informacyjnych - "Mama może wszystko - 2!"
24 stycznia 2018 r. 07:05

Cykl spotkań informacyjnych -

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne na których przedstawione zostaną dostępne dla Was formy wsparcia ze środków unijnych.

Głównie skupimy się na omówieniu zasad dofinansowania na nianie lub żłobki, a także na innych działaniach wspomagających w powrocie do pracy. Na spotkanie zapraszamy wszystkie mamy i ojców dzieci do lat 3, którzy obecnie nie pracują (są zarejestrowani lub nie w urzędzie pracy) bądź przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych, a którzy w najbliższym czasie planują powrót do pracy.

Spotkanie odbędzie się 2 lutego 2018 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, ul. Bechiego 2 , sala 31, w godzinach od 10.00 do 13.00.

Bardzo prosimy, aby osoby zainteresowane zgłosiły swój udział telefonicznie pod numerem 54 235 67 21 lub 797 304 126. Rekrutacja trwa do 31 stycznia 2018 r.

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona.

 


 


 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony