Środa 24 styczenia 2018 r., Imieniny obchodzą Felicja, Rafał, Tymoteusz
Najnowsze wiadomości: Prezydent Andrzej Duda w Ciechocinku Kamil Stoch najlepszym sportowcem Polski 2017 roku ZATRZYMANY GROŹNY PRZESTĘPCA Z ZARZUTAMI NOWY BUDYNEK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU OTWARTY Opady marznące I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Dyżur radnych Pętla przy ul. Dębowej do rozbudowy Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 6 Mecz eliminacji Mistrzostw Świata w koszykówce we Włocławku!!!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Czwartkowe Dyżury Eksperta
Wiadomości

Czwartkowe Dyżury Eksperta
2 października 2013 r. 11:55

Czwartkowe Dyżury Eksperta

Przypominamy, że Urząd Miasta wspólnie z TARR, organizują czwartkowe dyżury eksperta z zakresu prowadzenia i rozwoju firmy. Najbliższy dyżur został przesunięty na 30 października Urząd Miasta Włocławka we współpracy z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., zapraszają na czwartkowe dyżury eksperta z zakresu prowadzenia i rozwoju firmy. Z fachowej pomocy mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby zamierzające rozpocząć własną działalność gospodarczą. Podczas dyżurów można dowiedzieć się m.in. jakie zagadnienia należy przemyśleć przed rozpoczęciem działalności, jak ocenić opłacalność planowanej działalności, jak przebiega procedura rejestracji firmy, jakie są dostępne środki finansowe przeznaczone na rozpoczynanie działalności (dotacje, pożyczki itp.). Przedsiębiorcy mogą uzyskać informacje na temat możliwości pozyskania zewnętrznego finansowania swojej działalności oraz wszelkich aspektów związanych z prowadzeniem firmy i zatrudnianiem pracowników.

Dyżury odbywają się w budynku Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 w godzinach 10.00 – 14.00, wyłącznie w czwartki, jednak najbliższy dyżur zaplanowany na 3 października, został przesunięty na 30 października. Ekspert zachęca do wcześniejszego umówienia się na konsultacje - tel. 56 657 72 90 lub e-mail: pk@tarr.org.pl. Więcej informacji na stronie: www.tarr.org.plpowrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony