Sobota 23 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tekla, Bogusław
Najnowsze wiadomości: "Statuetka Nawojki" w Dobrzyniu nad Wisłą! „Zaplanuj swoje miasto” - w najbliższą środę kolejne warsztaty z mieszkańcami Włocławskie zawody balonowe Zakończono budowę 2 budynków mieszkalnych Domu Dziecka w Lubieniu Kujawskim. Bieg Niepodległości w Brześciu Kujawskim Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Do 30 września „kręcimy” kilometry dla Włocławka!
Wiadomości

Do 30 września „kręcimy” kilometry dla Włocławka!
14 września 2017 r. 06:36

Do 30 września „kręcimy” kilometry dla Włocławka!

Fundacja Allegro All For Planet po raz 6. zorganizowała największą w Polsce rywalizację rowerową i – od tego roku – także technologiczną, pod hasłem: „Kręć Kilometry”.

Nagrodą dla miast z największą liczbą przejechanych kilometrów są eventy technologiczne dla mieszkańców.

Obecnie Włocławek jest na 14 miejscu na 1181 miast, w 5 najbardziej rowerowych miastach w Polsce po zakończeniu kampanii odbędą się eventy technologiczne.

W trakcie Allegro Tech Days będzie można np. zbudować robota z klocków lub przetestować jeden z innowacyjnych gadżetów dla rowerzystów. W tym samym czasie odbywać się będą 24-godzinne maratony kodowania – dzięki pracy programistów miasta otrzymają narzędzie, które pozwoli im budować infrastrukturę rowerową w Polsce.

Aby wesprzeć swoje miasto w walce o eventy technologiczne, wystarczy podczas rowerowych wycieczek korzystać z jednej z popularnych aplikacji mobilnych. Na zbieranie kilometrów jest czas do końca września.

O akcji pisaliśmy tutaj: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/76/6328/na-wakacyjnych-trasach-krecimy-kilometry-dla-wloclawkapowrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony