Sobota 24 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Maciej, Bogusz, Modest
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Dobry początek roku dla pływaków WKN Jacques, zdobyli 9 medali!
Sport

Dobry początek roku dla pływaków WKN Jacques, zdobyli 9 medali!
31 stycznia 2018 r. 12:36

Dobry początek roku dla pływaków WKN Jacques, zdobyli 9 medali!

Z dziewięcioma medalami wrócili pływacy Włocławskiego Klubu Nurkowego Jacques z sobotnich zawodów z Rypina. W Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego udział wzięły 22 kluby, ponad 260 zawodników.

Na koncie młodych sportowców przybyło 4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale. Wśród medalistów znaleźli się: Prokopiak Pola (2007), Grzywiński Jakub (2007), Tomasiewicz Jeremi (2006) oraz Barczykowski Wojciech (2003). Dodatkowo Jakub Grzywiński zwyciężył w klasyfikacji punktowej chłopców 10-11 lat, a Klub w klasyfikacji medalowej 10-11 latków uplasował się na drugiej pozycji.

Młodym pływakom oraz ich trenerowi - Leszkowi Kubickiemu gratulujemy udanych startów i życzymy dalszych sukcesów.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki uzyskane przez zawodników WKN Jacques:

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO POMORSKIEGO

27.01.2018R., RYPIN

 

 

 

Prokopiak Pola (2007)

I msc. 50m styl motylkowy                                38.26

I msc. 100m styl zmienny                                   1:26.76

I msc. 100m styl motylkowy                              1:27.00

II msc. 50m styl grzbietowy                               40.46

 

Grzywiński Jakub (2007)

I msc. 100m styl dowolny                                  1:11.55

II msc. 50m styl motylkowy                               36.72

II msc. 100m styl motylkowy                             1:26.78

 

Barczykowski Wojciech (2003)

III msc. 100m styl klasyczny                              1:16.28

IV msc. 100m styl grzbietowy                                     1:10.37

IV msc. 200m styl klasyczny                              2:48.99

VIII msc. 100m styl dowolny                             1:03.26

 

Tomasiewicz Jeremi (2006)

III msc. 100m styl grzbietowy                                      1:19.83

V msc. 50m styl dowolny                                   31.77

IX msc. 100m styl dowolny                               1:12.56

 

Zaborowski Andrzej (2005)

IV msc. 50m styl grzbietowy                              39.72

VIII msc. 100m styl dowolny                             1:12.42

VIII msc. 100m styl zmienny                              1:25.73

XII msc. 50m styl dowolny                                33.04

 

 

Kujawa Maria (2005)

V msc. 50m styl grzbietowy                               36.24

V msc. 100m styl grzbietowy                             1:19.83

VII msc. 50m styl dowolny                                31.85

XI msc. 100m styl dowolny                               1:12.92

 

Sobierajska Dominika (2006)

V msc. 100m styl klasyczny                               1:31.24

VI msc. 100m styl zmienny                                1:25.16

VII msc. 50m styl klasyczny                               40.66

XV msc. 50m styl motylkowy                                     39.86

 

Staliński Jakub (2007)

VII msc. 100m styl dowolny                              1:27.39

X msc. 50m styl dowolny                                   38.81

XIV msc. 100m styl klasyczny                                    2:02.01

XV msc. 50m styl klasyczny                              55.34

                  

Arkuszewska Aleksandra (2005)

IX msc. 100m styl grzbietowy                                     1:27.50

XII msc. 200m styl zmienny                               3:13.43

XVI msc. 100m styl zmienny                             1:32.78

XVII msc. 50m styl motylkowy                         42.34

 

Glonek Angelika (2005)

XI msc. 100m styl klasyczny                              1:42.84

XIII msc. 50m styl klasyczny                             45.36

XX msc. 50m styl dowolny                                37.78

XXIII msc. 100m styl dowolny                                    1:28.42



powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony