Sobota 24 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Maciej, Bogusz, Modest
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Ferie z Junakiem
Sport

Ferie z Junakiem
1 lutego 2018 r. 14:11

Ferie z Junakiem

Dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Włocławek, Junak Włocławek zorganizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci w czasie zbliżających się ferii zimowych (od 12 do 23 lutego).

Program zajęć przewiduje m.in. ćwiczenia, gry i zabawy ruchowe oraz pierwsze kroki z piłką ręczną. Ponadto uczestnicy ferii będą mogli spróbować swoich sił na kręgielni, pobawią się w rugby, pograją w bubble soccer, a na koniec spędzą czas przy wspólnym ognisku. Każdy uczestnik otrzyma prezent niespodziankę.

 

Rodzice, którzy chcieliby aby ich dzieci wzięły udział w akcji: „Ferie z Junakiem”, mogą zapisywać je telefonicznie pod nr 603 559 312, e-mailowo: biuro@junakwloclawek.pl oraz osobiście – najbliższe zajęcia odbędą się 7 lutego w godz. 16.30 - 18.00 na sali gimnastycznej SP nr 20 przy ul. Gałczyńskiego.

 

W zajęciach sportowych w trakcie ferii weźmie udział maksymalnie 100 dzieci podzielonych na dwie grupy (dwa turnusy 1 i 2 tydzień ferii 2x50 osób). Organizatorzy zapraszają dzieci od 1 klasy szkoły podstawowej do 3 klasy gimnazjum.

 

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony