Sobota 24 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Gabriel, Marek, Gabor
Najnowsze wiadomości: Piłka nożna kobiet ALE JAJA…! we Wzorcowni Koncert Ted Nemeth w Czarnym Spichrzu Koncert w Muzeum Diecezjalnym W Kawiarni Obywatelskiej... Spotkanie z historią Konkurs poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Noc Teatru”. Włocławska scena przygotowała moc atrakcji Radziejowscy policjanci na sesji Rady Gminy w Bytoniu Wystawa „Pejzaże zatrzymane 2″ Jutro i w niedzielę warto odwiedzić Włocławski Jarmark Wielkanocny
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Feryjny weekend z Wzorcownią
Wiadomości

Feryjny weekend z Wzorcownią
23 lutego 2018 r. 07:22

Feryjny weekend z Wzorcownią

W ferie Wzorcownia przygotowała specjalny program z atrakcjami dla dzieci. 24 lutego odbędzie się Dzień Wikinga Eryka Rudobrodego. Będzie on główną postacią, która rozbawi i zachęci dzieci do udziału w animacjach przygotowanych specjalnie na feryjny czas. Dzieci będą miały okazję poznać życie prawdziwego Wikinga.

Na dzieci będą czekać specjalne kolorowanki i nagrody w konkursach plastycznych. Będzie wspólne tworzenie zwierząt z baloników, chodzenie po krach lodowych, zabawy z chustą animacyjną integrującą dzieci w różnym wieku, gry i konkurencje sportowe.

Zaplanowano również naukę tańca z Karoliną Nowakowską - instruktorką tańca nowoczesnego z Klubu „Zazamcze”.

25 lutego odbędzie się akcja pn. „Budujemy Wzorcownię z klocków LEGO”. Przygotowano prawie 20.000 klocków, by mogły powstać niesamowite wersje Wzorcowni.

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony