Piątek 23 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Romana, Izabela, Damian
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Festiwal pamięci Bogusława Kaczyńskiego we Włocławku
Kultura

Festiwal pamięci Bogusława Kaczyńskiego we Włocławku
5 września 2016 r. 02:14

Festiwal pamięci Bogusława Kaczyńskiego we Włocławku

Już wkrótce wyjątkowy Festiwal poświęcony pamięci wybitnego popularyzatora muzyki klasycznej Bogusława Kaczyńskiego. W programie usłyszą Państwo najpiękniejsze utwory operetkowe, musicalowe, operowe jak również najsłynniejsze piosenki, które podbiły serca milionów odbiorców na całym świecie !!! Wystąpią Artyści z Najważniejszych i Największych Teatrów Muzycznych w Polsce !! Po raz pierwszy we Włocławku usłyszą Państwo Arię Nadira z Poławiaczy pereł jak również wiele innych fantastycznych utworów. Gwoździem programu będzie występ światowej sławy Artysty jako Gwiazdy jednego z wieczorów. Festiwal poprowadzi Witold Matulka znany i lubiany tenor a zarazem najbliższy przyjaciel Bogusława Kaczyńskiego oraz Dorota Kłębokowska, aktorka, modelka i piosenkarka.

Wydarzenie swoim Patronatem objął Pan Marek Wojtkowski Prezydent Włocławka. Karnety już od poniedziałku do nabycia w kasie Teatru Impresaryjnego.

Ze względu na charakter imprezy ilość miejsc ograniczona.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony