Niedziela 22 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Kaja, Leon, ukasz
Najnowsze wiadomości: Koncert na stulecie LMK Bezpłatne szkolenie w Inkubatorze Włocławskie Sympozjum Naukowe o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy Od dziś zmiana trasy linii 17 23 kwietnia w SP 23 spotkanie Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Dzień Ziemi 2018. Happening w SP 12 Podsumowanie konkursu Talencik 2018 Inauguracja sezonu tenisowego na kortach OSiR Komisja Edukacji Związku Miast Polskich obraduje we Włocławku Dzień Pamięci o Holokauście. Spotkanie przy Pomniku-Macewie
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ "Folklor znany i nieznany" w Radziejowie
Kultura

"Folklor znany i nieznany" w Radziejowie
19 maja 2014 r. 07:38

Dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Radziejowie zaprasza już w najbliższy piątek 23 maja na wyjątkowy koncert pt. "Folklor znany i nieznany".

To już kolejna pozycja koncertowa dla mieszkańców regionu. Tematyka bardzo ciekawa, gdyż oprócz tradycyjnych opracowań folkloru usłyszymy również utwory we współczesnych opracowaniach i stylizowane. Któż z nas nie nuci sobie nie raz znanych przyśpiewek. Zaprezentują się uczniowie, nauczyciele oraz zespoły działające w  radziejowskiej szkole muzycznej. Koncert już 23 maja, o godz.17.00 w sali koncertowej Szkoły Muzyczne w Radziejowie, przy ul. Dolnej 20. WSTĘP WOLNY. Zapraszamy!

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony