Sobota 24 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Maciej, Bogusz, Modest
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ "Folklor znany i nieznany" w Radziejowie
Kultura

"Folklor znany i nieznany" w Radziejowie
19 maja 2014 r. 07:38

Dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Radziejowie zaprasza już w najbliższy piątek 23 maja na wyjątkowy koncert pt. "Folklor znany i nieznany".

To już kolejna pozycja koncertowa dla mieszkańców regionu. Tematyka bardzo ciekawa, gdyż oprócz tradycyjnych opracowań folkloru usłyszymy również utwory we współczesnych opracowaniach i stylizowane. Któż z nas nie nuci sobie nie raz znanych przyśpiewek. Zaprezentują się uczniowie, nauczyciele oraz zespoły działające w  radziejowskiej szkole muzycznej. Koncert już 23 maja, o godz.17.00 w sali koncertowej Szkoły Muzyczne w Radziejowie, przy ul. Dolnej 20. WSTĘP WOLNY. Zapraszamy!

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony