Czwartek 26 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Marcelina, Marzena
Najnowsze wiadomości: Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach Wojewódzki Konkurs Astronomiczny – zapraszamy do składania prac Jubileuszowy Piknik Europejski RODO czyli zmiany w przepisach dot. ochrony danych osobowych. Bezpłatne szkolenie w Inkubatorze Głosujemy na włocławskie projekty w programie Lechstarter! Długi weekend z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Włocławek w Sportowym Turnieju Miast i Gmin Święto Flagi 2018 we Włocławku Uczniowie z regionu zwiedzają parki krajobrazowe
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ "Jesienne Kujawskie Smaki" w Aleksandrowie Kujawskim
Kultura

"Jesienne Kujawskie Smaki" w Aleksandrowie Kujawskim
7 października 2014 r. 16:54

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza na wydarzenie o nazwie "Jesienne Kujawskie Smaki". Prezentacja odbędzie się 10.10.2014 roku o godz. 17.00 w MCK.

Koła Gospodyń Wiejskich, nieformalne grupy sąsiedzkie, koleżeńskie, właściciele gospodarstw agroturystycznych, spółdzielnie socjalne i wszyscy mieszkańcy Powiatu Aleksandrowskiego zaproszeni są do udziału w prezentacji i degustacji potraw związanych z tematyką jesienną. Organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim. Celem imprezy jest prezentacja i degustacja potraw związanych z tematyką jesienną oraz stworzenie płaszczyzny do zawarcia współpracy z innymi podmiotami. Prezentacja potraw odbędzie sie w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie kujawskim o godz. 17.00.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony