Piątek 23 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Romana, Izabela, Damian
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ "Królestwo owadów" – konkurs trwa
Kultura

"Królestwo owadów" – konkurs trwa
21 października 2013 r. 18:54

Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza do udziału w Ekologicznym konkursie malarskim dla dzieci i młodzieży pt. „Królestwo owadów”.

Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem. W tej edycji Galeria zachęca uczestników do namalowania ilustracji opowiadających o tym, jak wyglądają, mieszkają i zachowują się owady oraz jaka jest ich rola w przyrodzie. Na prace organizatorzy czekają do 7 listopada br.

Autorzy najciekawszych otrzymają nagrody i wyróżnienia. Otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród nastąpi 12 grudnia 2013 r.

Informacji na temat konkursu udziela Pani Małgorzata Jabłońska, Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku, ul. Miedziana 2/4, tel. 54 411 21 20.

Konkurs otrzymał dofinansowanie zakupu nagród ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Sponsorem konkursu jest Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko-Dobrzyńskiej we Włocławku.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony