Środa 21 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Najnowsze wiadomości: Spotkanie z Aleksandrą Ochmańską Drzwi Otwarte w ZS3 21 marca - Dzień Nowych Technologii w Edukacji Pociąg do uśmiechu we Włocławku – Fundacja „Dr Clown” w pociągach PKP Intercity pokazuje, że uśmiech leczy Która okaże się najpiękniejsza? Konkurs na palmę wielkanocną Będą maszerować po zdrowie Złote medale judoków Olimpijczyka w międzynarodowym turnieju 35 uczniów „Chemika” ze stypendiami. Druga szkoła w województwie! Włocławski Jarmark Wielkanocny MZOZ zaprasza na terapię
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku
Kultura

Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku
22 lutego 2018 r. 13:19

Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku

W piątek 23.02 klub gier planszowych Taktyk zaprasza dzieci na turniej w grę planszową Mrówki. Wystarczy płynnie dodawać do 38 i można walczyć o nagrody. Niby proste, ale emocje gwarantowane. A w sobotę kolejne już 12-godzinne Nocne Granie w planszówki.

Na zakończenie zimowych ferii Taktyk wraz z wydawnictwem Nasza Księgarnia przygotował specjalne atrakcje. Dwa turnieje z nagrodami i premiery nowych gier. Matematyczne Mrówki dla najmłodszych (7-14 lat), klimatyczny i pięknie ilustrowany Sen oraz plątacz myśli i języka, czyli gra Na końcu języka - najlepsza gra w Danii i Szwecji 2017.

Będzie też gratka dla fanów Sabotażysty (przypominamy, że włocławianie dwukrotnie zdobyli mistrzostwo Polski) – premiera specjalnej karty turniejowej na 2018 rok.

Jeżeli ktoś nie zna gier, nie musi się przejmować. Może śmiało dołączyć, gdyż wszystkie zasady błyskawicznie objaśniają instruktorzy. Nic, tylko grać.Taktyk, Centrum Kultury Browar B., ul. Łęgska 28, Włocławekpowrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony