Poniedziałek 27 lutego 2017 r., Imieniny obchodzą Anastazja, Wiktor, Gabriel
Najnowsze wiadomości: Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska z wizytą we Włocławku Najlepsi dziennikarze zostali nagrodzeni. 3 miejsce w kategorii audycja radiowa dla Agnieszki Fronczak 20 LAT RADIA HIT JUBILEUSZ 20 lecia RADIA HIT W Teatrze – komedia na Dzień Kobiet… Narodowy Test Wiedzy o Walce z Rakiem KARNAWAŁOWE WARSZTATY W MUZEUM ETNOGRAFICZNYM Muzyczne wydarzenie z okazji Dnia Kobiet Poznaj region z przewodnikiem Pamiętamy o żołnierzach wyklętych
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Mistrzostwa polskich policjantów w tenisie stołowym
Sport

Mistrzostwa polskich policjantów w tenisie stołowym
6 lutego 2017 r. 11:18

Mistrzostwa Polski Policji - Lubartów 2017 podzielone były na dwa dni. W sobotę (28.01.17), po uroczystym otwarciu Mistrzostw odbyła się rywalizacja drużynowa. W wyniku bardzo zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z KWP w Bydgoszczy.  W skład ekipy wchodzili: Emil Czynszak z KPP w Radziejowie, Maciej Rakowicz z KPP Świecie oraz Artur Kowal z KP Szwederowo. Srebro zdobyła drużyna z KWP we Wrocławiu. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy reprezentujący KWP w Krakowie.

W niedzielę (29.01.17) natomiast tenisiści walczyli o tytuły indywidualne w dwóch kategoriach wiekowych - do 40 lat i powyżej. Mecze pokazały, że zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom sportowy i konkurencja do mistrzostwa była bardzo duża.

Po kilkugodzinnej rywalizacji w kategorii wiekowej do lat 40-stu zwyciężył Piotr Mojka z KWP w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Maciej Rakowicz z KPP w Świeciu, natomiast trzecie Artur Kowal z KWP w Bydgoszczy. Reprezentant radziejowskiej komendy mł.asp. Emil Czynszak- na co dzień kierownik ogniwa ruchu drogowego, zajął siódme miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów za rok!