Piątek 27 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Felicja, Teofil, Zyta
Najnowsze wiadomości: Marek Kuchciński we Wloclawku PAS STARTOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – informacja Wydziału Rozwoju Trwa Europejski Tydzień Szczepień Linia P wznowi kursowanie We Włocławku odbywają się XIX Prezentacje Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych Majówka z Mrozem, zapraszamy! Zakończył się cykl wiosennych spotkań Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Województwo Kujawsko - Pomorskie obroniło Mistrzostwo Polski Związków Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem” w koszykówce mężczyzn Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Niedziela minęła pod znakiem motocrossu w Lipnie
Sport

Niedziela minęła pod znakiem motocrossu w Lipnie
25 sierpnia 2015 r. 10:03

Niedziela minęła pod znakiem motocrossu w Lipnie

W minioną niedzielę na lipnowskim torze odbyła się VII runda Mistrzostw Strefy Północnej w Motocrossie. Frekwencja wśród zawodników i kibiców była bardzo wysoka, przyjechało ponad 130 motocrossowców z całej Polski.

Po mimo bardzo trudnych warunków na torze emocji nie brakowało. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Lipnowskiego Klubu Sportowego Jastrząb, w klasie MX2 junior zwyciężył Gabryjel Chętnicki przed Jakubem Barczewskim, który w tym sezonie jeździ w barwach klubu z Człuchowa, w klasie MX1C Pierwsze miejsce zajął Marcin Kawczyński, który w klasyfikacji generalnej objął prowadzenie, w klasie MX2C wygrał Adrian Marciniak, drugi  był Patryk Ćwikliński, w klasie MX Masters wygrał Jacek Olszewski, w klasie MX Open szósty był Mateusz Tkaczyk, który w generalnej jest na trzecim miejscu.

Gratulacje dla wszystkich zawodników.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony