Wtorek 23 styczenia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Ildefons, Rajmund
Najnowsze wiadomości: Prezydent Andrzej Duda w Ciechocinku Kamil Stoch najlepszym sportowcem Polski 2017 roku ZATRZYMANY GROŹNY PRZESTĘPCA Z ZARZUTAMI NOWY BUDYNEK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU OTWARTY Urząd Marszałkowski zaprasza Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 6 Dzień Babci i Dzień Dziadka w Śródmieście Cafe Nauczyciele rozegrają siatkarski turniej XIII Koncert Wielu Serc Ostrzeżenie o silnym wietrze
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Nowa siłownia zewnętrzna w Kikole
Sport

Nowa siłownia zewnętrzna w Kikole
22 lipca 2015 r. 08:21

Nowa siłownia zewnętrzna w Kikole

Od poniedziałku 20 lipca 2015 roku przy kompleksie sportowym „Orlik” w Kikole, zostały zamontowane urządzenia siłowni zewnętrznej.  Zachęcamy do ćwiczeń na świeżym powietrzu!

Obecnie udostępniono dwa podwójne urządzenia. Na każdym urządzeniu zamocowana jest instrukcja prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Ćwiczenia na urządzeniach są łatwe, przyjemne i dostępne dla każdego. Siłownia plenerowa łączy aktywność fizyczną z możliwością przebywania na świeżym powietrzu. Zestaw trwałych urządzeń sprawnościowych zapewnia pełen zakres ćwiczeń rekreacyjnych na górne partie ciała, nogi, zwiększenie wytrzymałości, poprawę elastyczności i krążenia.

Jeśli będzie pozytywny odzew i zainteresowanie mieszkańców ćwiczeniami na świeżym powietrzu to Urząd Gminy będzie starać się rozbudować  siłownię o kolejne elementy.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony