Sobota 24 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Maciej, Bogusz, Modest
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Odprawa roczna radziejowskich policjantów
Wiadomości

Odprawa roczna radziejowskich policjantów
2 marca 2016 r. 10:52

Odprawa roczna radziejowskich policjantów

Radziejowscy policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa w powiecie w 2015r. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Sławomir Światłowski.


W sali konferencyjnej radziejowskiej komendy odbyła się odprawa roczna. Oprócz kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie, naczelników i kierowników komórek organizacyjnych komendy, w spotkaniu udział wzięli  Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Sławomir Światłowski, Prokurator Rejonowy w Radziejowie Romuald Grosman.

Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie  insp. Sławomir Kosiński podsumował prace radziejowskich policjantów w 2015 roku. Szczegółowo przedstawił wyniki jakie uzyskali mundurowi, omówił zagrożenia na jakie narażeni byli mieszkańcy powiatu.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Sławomir Światłowski podziękował funkcjonariuszom  za uzyskane wyniki i dobrze ocenił służbę radziejowskich mundurowych.  Następnie omówił priorytety działań,  jakie stawia przed sobą Policja w najbliższych latach.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony