Niedziela 22 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Kaja, Leon, ukasz
Najnowsze wiadomości: Koncert na stulecie LMK Bezpłatne szkolenie w Inkubatorze Włocławskie Sympozjum Naukowe o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy Od dziś zmiana trasy linii 17 23 kwietnia w SP 23 spotkanie Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Dzień Ziemi 2018. Happening w SP 12 Podsumowanie konkursu Talencik 2018 Inauguracja sezonu tenisowego na kortach OSiR Komisja Edukacji Związku Miast Polskich obraduje we Włocławku Dzień Pamięci o Holokauście. Spotkanie przy Pomniku-Macewie
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Odprawa roczna radziejowskich policjantów
Wiadomości

Odprawa roczna radziejowskich policjantów
2 marca 2016 r. 10:52

Odprawa roczna radziejowskich policjantów

Radziejowscy policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa w powiecie w 2015r. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Sławomir Światłowski.


W sali konferencyjnej radziejowskiej komendy odbyła się odprawa roczna. Oprócz kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie, naczelników i kierowników komórek organizacyjnych komendy, w spotkaniu udział wzięli  Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Sławomir Światłowski, Prokurator Rejonowy w Radziejowie Romuald Grosman.

Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie  insp. Sławomir Kosiński podsumował prace radziejowskich policjantów w 2015 roku. Szczegółowo przedstawił wyniki jakie uzyskali mundurowi, omówił zagrożenia na jakie narażeni byli mieszkańcy powiatu.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Sławomir Światłowski podziękował funkcjonariuszom  za uzyskane wyniki i dobrze ocenił służbę radziejowskich mundurowych.  Następnie omówił priorytety działań,  jakie stawia przed sobą Policja w najbliższych latach.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony