Czwartek 26 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Marcelina, Marzena
Najnowsze wiadomości: Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach Wojewódzki Konkurs Astronomiczny – zapraszamy do składania prac Jubileuszowy Piknik Europejski RODO czyli zmiany w przepisach dot. ochrony danych osobowych. Bezpłatne szkolenie w Inkubatorze Głosujemy na włocławskie projekty w programie Lechstarter! Długi weekend z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Włocławek w Sportowym Turnieju Miast i Gmin Święto Flagi 2018 we Włocławku Uczniowie z regionu zwiedzają parki krajobrazowe
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Podsumowanie V edycji Kikolskiej Ligi Orlika
Sport

Podsumowanie V edycji Kikolskiej Ligi Orlika
9 lipca 2015 r. 09:36

Podsumowanie V edycji Kikolskiej Ligi Orlika

5 lipca 2015 roku zakończono zmagania Kikolskiej Ligi Orlika o Puchar Wójta Gminy Kikół, która rozegrana była w dwóch rundach: jesiennej i wiosennej. W lidze wystartowało 10 zespołów, a do końca dotrwało 9. W V edycji KLO, każda z drużyn miała do rozegrania 18 spotkań. Wszystkim zespołom do końca towarzyszyła wola walki o jak najlepsze miejsce w tabeli.

Zwycięzcą V edycji KLO został zespół Agromlecz, który grał od początku powstania kikolskiej ligi i doczekał się I miejsca, pokonując w tabeli obrońców tytułu zespół Drem Team. Tabela końcowa przedstawia się następująco:

I –       Agromlecz

II –      Dream Team

III –    OSP Kikół

IV –    POWER RANGERS

V –      UKS Skępe

VI –    Teraz Lipno

VII –   Drzewiarz Bis

VIII – BLUE BROTHERS

IX –    BBS Skład.

Najlepszym strzelcem KLO został Kamil Wróblewski z OSP Kikół.

Oprócz zmagań ligowych odbył się SUPERPUCHAR. Mimo upalnej pogody zawodnicy walczyli z wielkim zacięciem i momentami emocje na boisku były jeszcze bardziej gorące niż temperatura powietrza. Zwycięzcą SUPERPUCHARU została drużyna Dream Team.

Puchary, dyplomy i nagrody wręczali: starosta lipnowski Krzysztof Baranowski, Wójt Gminy Kikół Józef Predenkiewicz oraz Przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Mieczysław Sławkowski.

Nagrody ufundował Wójt Gminy Kikół oraz GKRPA w Kikole. Podziękowania dla Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Grupy Lipno za obstawę sędziowską oraz tygodnikowi CLI za patronat medialny nad Kikolską Ligą Orlika.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony