Poniedziałek 19 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Arnold, Konrad, Marceli
Najnowsze wiadomości: Znamy Mistrzów Aeroklubu Włocławskiego kategorii Modeli Szybowców Halowych F1N 2018! Miłosne piosenki popłynęły ze sceny DDK „ŻAK”. Włocławska biblioteka ogłosiła X edycję konkursu poetyckiego im. Zdzisława Arentowicza „Poznaj swój region z przewodnikiem” – we Włocławku zwiedzimy muzealne zbiory Strażnicy miejscy się szkolą Ferie z Junakiem Powstaje Gminny Program Rewitalizacji Move on Włocławek – akcja Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Dziś kolejny dyżur w Kawiarence Obywatelskiej Akcja pomocy prawnej dla osób pokrzywdzonych przestępstwem
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ "Pomóżmy Kacprowi"!
Kultura

"Pomóżmy Kacprowi"!
5 października 2017 r. 16:29

Kujawska Sekcja Ratownicza Komitet Społeczny "Pomóżmy Kacprowi" serdecznie zapraszają na Koncert charytatywny mający na celu zbiórkę pieniędzy na zakup nowej protezy kończyny dolnej.

 

Ten młody, 17 letni chłopak, uczeń jednej z włocławskich szkół w wieku 10 lat uległ tragicznemu w skutkach wypadkowi drogowemu, w którym zginęła jego mama a on sam stracił nogę. Tak młody chłopak, mający plany na życie, kochający sport, będący zawodnikiem klubu sportowego dla osób niepełnosprawnych "Zjednoczeni" w Bydgoszczy bez nowej protezy niestety nie może udzielać się swojej pasji. Do osiągnięcia celu pozostało już niewiele. Z potrzebnych 31500 zł do zebrania pozostało nam tylko 5300 zł i w tej kwocie zawarte się również fundusze na dojazdy do zakładu ortopedycznego w Szczecinie. Zbiórka zgłoszona jest w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nr 2017/4039/OR. W Koncercie wystąpią: Creative, Prestiż, Mister, Deep Dance, Danielo oraz Selfie. Organizatorzy przewidzieli również licytację różnych artykułów, loterię fantową, stoisko z ciastem oraz grochówką.

 

Koncert charytatywny odbędzie się w GOK Bądkowo 6 października.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony