Sobota 24 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Maciej, Bogusz, Modest
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Powałkowice mistrzami w lidze siatkarskiej Old Boy
Sport

Powałkowice mistrzami w lidze siatkarskiej Old Boy
21 grudnia 2015 r. 12:52

Liga Old Boy w piłkę siatkową w Radziejowie.
Powałkowice mistrzami w lidze siatkarskiej Old boy prowadzonej przez Ognisko TKKF „Radziejowianka” w Radziejowie. Zespół pokonał debiutującą ekipę z Kruszwicy 3-0 (12,15,17), TKKF przegrał z drużyną Strzelna 0-3 (-14,-9,13).  Mistrz ubiegłego sezonu Old Star przegrał zdecydowanie z Ciechocinkiem, chociaż po pierwszym secie się na porażkę nie zapowiadało. Pierwszy set wygrana Old Star, do 14, lecz pozostałe trzy przegrane 14,16,16.
Następny turniej odbędzie się 30 stycznia 2016 roku.
Skład drużyny Powałkowic- Ryszard Kurant, Roman Nowak, Roman Dylewski, Marek Kłosiński, Rafał Oźimiński, Zbigniew Dzierżawski, Janusz Dąbrowski, Tomasz Pakulski.
Powałkowice    2    6    6-1
Ciechocinek    2    5    6-3
Old Star        2    3    4-3
Strzelno        2    3    4-3
TKKF        2    1    2-6
Kruszwica        2    0    0-6
 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony