Poniedziałek 19 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Arnold, Konrad, Marceli
Najnowsze wiadomości: Znamy Mistrzów Aeroklubu Włocławskiego kategorii Modeli Szybowców Halowych F1N 2018! Miłosne piosenki popłynęły ze sceny DDK „ŻAK”. Włocławska biblioteka ogłosiła X edycję konkursu poetyckiego im. Zdzisława Arentowicza „Poznaj swój region z przewodnikiem” – we Włocławku zwiedzimy muzealne zbiory Strażnicy miejscy się szkolą Ferie z Junakiem Powstaje Gminny Program Rewitalizacji Move on Włocławek – akcja Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Dziś kolejny dyżur w Kawiarence Obywatelskiej Akcja pomocy prawnej dla osób pokrzywdzonych przestępstwem
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Projekt włocławskiego PCK w czołowej trójce, wyboru dokonają internauci
Wiadomości

Projekt włocławskiego PCK w czołowej trójce, wyboru dokonają internauci
10 października 2017 r. 04:33

Projekt włocławskiego PCK w czołowej trójce, wyboru dokonają internauci

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża bierze udział w Programie pn. „Decydujesz, pomagamy” i zakwalifikował się do etapu głosowania w III edycji programu grantowego.

Projekt OR PCK pn. „Samoobrona Aktywnego Seniora (SAS)” został zakwalifikowany do czołowej trójki projektów. Głosowanie na najlepsze projekty potrwa do 31 października.

Projekt SAS zakłada zorganizowanie jednego (2 godzinnego) wykładu z funkcjonariuszem Policji na temat zagrożeń i sposobów ich uniknięcia oraz (cztery) po godzinie zajęcia praktyczne z podstaw samoobrony dla seniorów w wieku od 50 do 70 lat, z wieloletnim instruktorem karate tradycyjnego w okresie od 02.02.2018r. do 03.04.2018r. Działania te pokażą seniorom różne alternatywne rozwiązania, dzięki którym będą mogli ochronić swoje życie i zdrowie, a także poczują się bezpieczniej.

 

Pełna informacja na ten temat: http://cop.wloclawek.pl/2017/10/zaglosuj-na-projekt-samoobrona-aktywnego-seniora-sas/ . Finałowe wyniki i lista zwycięzców programu zostanie opublikowana po 13 listopada 2017 na stronie: www.tesco.pl/pomagamypowrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony