Piątek 23 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Romana, Izabela, Damian
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Przesunięcie wywozu odpadów i nowe tzw. gniazda selektywnej zbiórki
Wiadomości

Przesunięcie wywozu odpadów i nowe tzw. gniazda selektywnej zbiórki
17 kwietnia 2014 r. 08:30

Przesunięcie wywozu odpadów i nowe tzw. gniazda selektywnej zbiórki

W okresie od 22 do 25 kwietnia może nastąpić opóźnienie wywozu nieczystości stałych. 

Informujemy, iż w związku z dniem wolnym od pracy przypadającym w poniedziałek 21 kwietnia, w niektórych rejonach w okresie od 22 do 25 kwietnia może nastąpić opóźnienie wywozu nieczystości stałych o jeden dzień.

Saniko informuje ponadto, iż na włocławskich osiedlach funkcjonuje już ponad 200 tzw. gniazd, czyli miejsc, w których stoją ogólnodostępne pojemniki na szkło, plastik i makulaturę. Zgodnie z warunkami umowy zawartej pomiędzy Gminą Miasto Włocławek a Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, ustalono minimalną ilość ogólnodostępnych punktów selektywnej zbiórki odpadów na poziomie: 58 punktów składających się z 3 pojemników z podziałem na : papier, tworzywa sztuczne i szkło; 175 punktów składających się z 2 pojemników z podziałem na tworzywa sztuczne i szkło. Gniazda są ogólnodostępne, tzn. że każdy może wrzucać do pojemników posegregowane odpady. Wykaz konkretnych lokalizacji jest opublikowany na: http://www.zbierajselektywnie.pl/selektywna-zbiorka.

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony