Środa 21 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Najnowsze wiadomości: Spotkanie z Aleksandrą Ochmańską Drzwi Otwarte w ZS3 21 marca - Dzień Nowych Technologii w Edukacji Pociąg do uśmiechu we Włocławku – Fundacja „Dr Clown” w pociągach PKP Intercity pokazuje, że uśmiech leczy Która okaże się najpiękniejsza? Konkurs na palmę wielkanocną Będą maszerować po zdrowie Złote medale judoków Olimpijczyka w międzynarodowym turnieju 35 uczniów „Chemika” ze stypendiami. Druga szkoła w województwie! Włocławski Jarmark Wielkanocny MZOZ zaprasza na terapię
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek
Wiadomości

Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek
23 lutego 2018 r. 08:38

Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że Urząd Miasta jest czynny: w poniedziałki od 7.30 do 15.30, wtorki od 7.30 do 17.00, środy od 7.30 do 15.30, czwartki od 7.30 do 15.30 i piątki od 7.30 do 14.00.


W tych dniach i godzinach zapraszamy do siedzib Urzędu Miasta:

- przy Zielonym Rynku 11/13 (mieszczą się m.in.: Wydział Edukacji, Wydział Inwestycji, Wydział Urbanistyki i Architektury, Wydział Geodezji i Kartografii, Urząd Stanu Cywilnego, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Rozwoju Miasta, Centrum Obsługi Inwestora, Wydział Zarządzania Kryzysowego, Wydział Finansów, Biuro Rady Miasta; Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej)

- ul. 3 Maja 22 (mieszczą się m.in.: Wydział Gospodarki Miejskiej, Wydział Środowiska, Wydział Gospodarowania Mieniem Komunalnym, Miejski Rzecznik Konsumentów)

- Kościuszki 12 (mieszczą się m.in.: Wydział Komunikacji, Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Publicznego)

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony