Piątek 27 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Felicja, Teofil, Zyta
Najnowsze wiadomości: Marek Kuchciński we Wloclawku PAS STARTOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – informacja Wydziału Rozwoju Trwa Europejski Tydzień Szczepień Linia P wznowi kursowanie We Włocławku odbywają się XIX Prezentacje Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych Majówka z Mrozem, zapraszamy! Zakończył się cykl wiosennych spotkań Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Województwo Kujawsko - Pomorskie obroniło Mistrzostwo Polski Związków Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem” w koszykówce mężczyzn Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Rozegrano III zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Kikół
Sport

Rozegrano III zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Kikół
4 maja 2015 r. 11:47

Rozegrano III zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Kikół

Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Kikół na dobre wpisały się już w kalendarz imprez Gminy Kikół. 1 maja br. nad jeziorem w Lubinku zostały rozegrane już po raz trzeci zawody wędkarskie. Udział wzięły 4 drużyny po 7 osób: „Koło nr 112” – ubiegłoroczni zwycięscy, „Klub Seniora” , „WKS-Stynka” oraz drużyna Gminy Kikół.

Wszyscy zawodnicy stawili się o nad jeziorem w Lubinku, gdzie po losowaniu stanowisk i zapoznaniu się z regulaminem zawodów, na sygnał rozpoczynający zawody zarzucili swe wędki. Pracowali na sukces swoich drużyn, ale także walczyli o tytuł tego najlepszego. Mimo deszczowej aury trwali na swoich stanowiskach. Po zakończeniu zawodów, komisja konkursowa przystąpiła do ważenia złowionych ryb na poszczególnych stanowiskach.

I miejsce zdobył klub „WKS-Stynka” – 28,850 kg; II miejsce - ”Koło nr 112” w Lipnie – 24,070 kg złowionych ryb; III miejsce zajęła drużyna Klubu Seniora z wynikiem 24,940 kg, natomiast na IV miejscu uplasowała się drużyna Gminy Kikół z wynikiem – 7,520 kg. Puchar dla Najlepszego Zawodnika otrzymał Piekarski Mariusz z drużyny „WKS Stynka”.

Puchary wręczył Wójt Gminy Kikół – Józef Predenkiewicz, gratulując osiągniętych wyników i umiejętności. Po zakończonych zawodach zawodnicy posilili się ciepłą grochówką i wymienili się wrażeniami z połowów.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony