Piątek 27 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Felicja, Teofil, Zyta
Najnowsze wiadomości: Marek Kuchciński we Wloclawku PAS STARTOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – informacja Wydziału Rozwoju Trwa Europejski Tydzień Szczepień Linia P wznowi kursowanie We Włocławku odbywają się XIX Prezentacje Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych Majówka z Mrozem, zapraszamy! Zakończył się cykl wiosennych spotkań Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Województwo Kujawsko - Pomorskie obroniło Mistrzostwo Polski Związków Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem” w koszykówce mężczyzn Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Ruszył nabór wniosków do Nagród Kulturalnych Prezydenta Włocławka
Kultura

Ruszył nabór wniosków do Nagród Kulturalnych Prezydenta Włocławka
6 kwietnia 2018 r. 12:54

Ruszył nabór wniosków do Nagród Kulturalnych Prezydenta Włocławka

Urząd Miasta Włocławka ogłosił nabór wniosków do Nagród Prezydenta Miasta za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. To najbardziej prestiżowe nagrody, przyznawane osobom, które wyróżniają się swoją twórczością artystyczną oraz posiadają znaczne zasługi dla upowszechniania i ochrony kultury we Włocławku.

 

Nagrody przyznane zostaną w trzech kategoriach.

Pierwsza dedykowana jest twórcom za osiągnięcia w dziedzinie: literatury, plastyki, muzyki, teatru i filmu oraz tańca. Druga kategoria to wydarzenie-organizator wydarzenia, imprezy lub cyklu imprez, które miały szczególne znaczenie dla kultury Włocławka. Trzecia kategoria to Debiut Roku – ta nagroda trafi do osoby, która zadebiutowała w poprzednim roku, wyróżniając się swoją działalnością.

Przed uroczystym przyznaniem Nagród, zbierze się specjalnie powołana Kapituła, którą tworzyć będą m.in:  przedstawiciele Prezydenta Miasta, przedstawiciele Komisji Kultury i Sportu Rady Miasta Włocławek, dyrektorzy instytucji kultury. Wręczenie Nagród nastąpi w maju podczas uroczystości z okazji włocławskiego Święta Kultury.

Kandydatów do Nagród w 2018 r. mogą zgłaszać wszyscy zainteresowani za pomocą formularza (do pobrania na stronie:  http://www.wloclawek.pl/pl/artykuly/55/dokumenty-do-pobrania), który do dnia 30 kwietnia należy dostarczyć osobiście lub przesłać do Urzędu Miasta Włocławek - Referatu Kultury i Promocji w Wydziale Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej, ul. Zielony Rynek 11/13, 87-800 Włocławek (decyduje data stempla pocztowego).

 

Szczegóły dotyczące przyznania Nagród Prezydenta Włocławka w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury znajdują się w przedmiotowej Uchwale Rady Miasta Włocławek: http://www.wloclawek.pl/uploads/files/Kultura/uchwala-26_2017.pdf

 

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony