Piątek 23 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Romana, Izabela, Damian
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ SP 20 pokaże, że matematyka to super przygoda
Wiadomości

SP 20 pokaże, że matematyka to super przygoda
14 września 2017 r. 06:41

SP 20 pokaże, że matematyka to super przygoda

Od września do grudnia 2017 łącznie 262 szkoły, organizacje pozarządowe, biblioteki i uczelnie wyższe z całej Polski będą realizować projekty matematyczne dofinansowane w programie grantowym mPotęga.

Wśród nich znaleźli się również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 we Włocławku.

mPotęga to program grantowy, który popularyzuje matematykę wśród młodych ludzi i pokazuje im, że matematyka to super przygoda i przydatna w codziennym życiu umiejętność. Program ma także zachęcić nauczycieli, rodziców i pasjonatów matematyki do przezwyciężenia rutyny i schematów w nauczaniu tego przedmiotu. Liczymy, że pokazanie matematyki w kreatywny, atrakcyjny sposób będzie impulsem do wprowadzenia dzieci i młodzieży w przyjazny świat matematyki i logiki.

 

Więcej informacji o projekcie : https://www.mbank.pl/mfundacja/mpotega/strona-glowna/

 

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony