Sobota 24 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Maciej, Bogusz, Modest
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Spotkaj się z Arturem Siódmakiem w MCK w Aleksandrowie Kujawskim!
Sport

Spotkaj się z Arturem Siódmakiem w MCK w Aleksandrowie Kujawskim!
11 lutego 2014 r. 08:08

Spotkaj się z Arturem Siódmakiem w MCK w Aleksandrowie Kujawskim!

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza na spotkanie z piłkarzem ręcznym Arturem Siódmakiem, które odbędzie się już jutro, w środę 12 lutego o godzinie 10:00. Spotkanie w Salonie Kinowo-tanecznym MCK jest organizowane wramach cyklu "Spotkania ze znanymi ludźmi". 

Artur Siódmak to były polski piłkarz ręczny, grający na pozycji obrotowego, reprezentant Polski (133 oficjalne mecze międzypaństwowe i 102 zdobyte gole), uczestnik igrzysk olimpijskich w Pekinie 2008 roku, wicemistrz świata z 2007 roku i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009 roku. Po zakończeniu czynnej kariery zawodniczej w 2012 roku zajął się organizowaniem wydarzeń sportowych, pracą w fundacji, a także założył Akademię Piłki Ręcznej własnego imienia (co roku organizuje obozy sportowe dla młodzieży). Ponadto, Siódmak jest współpracownikiem fundacji MG13 Marcina Gortata oraz komentatorem i ekspertem piłki ręcznej w programach telewizyjnych.

Spotkanie z tak ciekawym gościem zapowiada się wspaniale. Przyjdzcie spotkać się z Siódmakiem w MCK już jutro! Wstęp wolny.

(red.)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony