Piątek 20 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Agnieszka, Teodor, Czesław
Najnowsze wiadomości: Koncert na stulecie LMK Bezpłatne szkolenie w Inkubatorze Włocławskie Sympozjum Naukowe o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy Od dziś zmiana trasy linii 17 23 kwietnia w SP 23 spotkanie Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Dzień Ziemi 2018. Happening w SP 12 Podsumowanie konkursu Talencik 2018 Inauguracja sezonu tenisowego na kortach OSiR Komisja Edukacji Związku Miast Polskich obraduje we Włocławku Dzień Pamięci o Holokauście. Spotkanie przy Pomniku-Macewie
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Stypendia dla twórców
Wiadomości

Stypendia dla twórców
6 grudnia 2015 r. 08:12

Stypendia dla twórców

Do połowy grudnia trwa nabór wniosków o przyznanie w 2016 roku stypendiów artystycznych marszałka województwa. Otrzymają je osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury oraz opieką nad zabytkami. Wsparcie trafi na realizację projektów artystycznych i twórczych, takich jak zorganizowanie wystawy, koncertu, publikacja książki, nagranie płyty, filmu lub podjęcie dodatkowej edukacji artystycznej. Przyznawane od 2006 roku wojewódzkie stypendia artystyczne to forma wsparcia finansowego udzielanego utalentowanym mieszkańcom naszego regionu. Są motywacją do podejmowania nowych wyzwań w sferze działalności artystycznej oraz pomagają realizować ciekawe i ambitne projekty. - Zachęcam twórców, animatorów kultury oraz osoby zajmujące się ochroną nad zabytkami do aplikowania o to wparcie. Nasze stypendia adresujemy zarówno do osób stojących u progu kariery, jak i do dojrzałych artystów i profesjonalistów – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Stypendia artystyczne przyznawane są dwa razy w roku. Nabór wniosków o stypendia roczne i półroczne trwa od 15 listopada do 15 grudnia. Kolejny nabór – o stypendia półroczne - odbywa się od 15 kwietnia do 15 maja.

Regulamin oraz dokumenty aplikacyjne. http://archiwum.kujawsko-pomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22106&Itemid=643

W tym roku zarząd województwa zdecydował o przyznaniu stypendiów artystycznych 22 osobom. Więcej na ten temat. http://kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe-kontakt/informacje-prasowe-menutematyczne-126/28130-stypendia-dla-artystow .

DBKpowrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony