Środa 24 styczenia 2018 r., Imieniny obchodzą Felicja, Rafał, Tymoteusz
Najnowsze wiadomości: Prezydent Andrzej Duda w Ciechocinku Kamil Stoch najlepszym sportowcem Polski 2017 roku ZATRZYMANY GROŹNY PRZESTĘPCA Z ZARZUTAMI NOWY BUDYNEK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU OTWARTY Opady marznące I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Dyżur radnych Pętla przy ul. Dębowej do rozbudowy Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 6 Mecz eliminacji Mistrzostw Świata w koszykówce we Włocławku!!!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Stypendia dla twórców
Wiadomości

Stypendia dla twórców
6 grudnia 2015 r. 08:12

Stypendia dla twórców

Do połowy grudnia trwa nabór wniosków o przyznanie w 2016 roku stypendiów artystycznych marszałka województwa. Otrzymają je osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury oraz opieką nad zabytkami. Wsparcie trafi na realizację projektów artystycznych i twórczych, takich jak zorganizowanie wystawy, koncertu, publikacja książki, nagranie płyty, filmu lub podjęcie dodatkowej edukacji artystycznej. Przyznawane od 2006 roku wojewódzkie stypendia artystyczne to forma wsparcia finansowego udzielanego utalentowanym mieszkańcom naszego regionu. Są motywacją do podejmowania nowych wyzwań w sferze działalności artystycznej oraz pomagają realizować ciekawe i ambitne projekty. - Zachęcam twórców, animatorów kultury oraz osoby zajmujące się ochroną nad zabytkami do aplikowania o to wparcie. Nasze stypendia adresujemy zarówno do osób stojących u progu kariery, jak i do dojrzałych artystów i profesjonalistów – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Stypendia artystyczne przyznawane są dwa razy w roku. Nabór wniosków o stypendia roczne i półroczne trwa od 15 listopada do 15 grudnia. Kolejny nabór – o stypendia półroczne - odbywa się od 15 kwietnia do 15 maja.

Regulamin oraz dokumenty aplikacyjne. http://archiwum.kujawsko-pomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22106&Itemid=643

W tym roku zarząd województwa zdecydował o przyznaniu stypendiów artystycznych 22 osobom. Więcej na ten temat. http://kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe-kontakt/informacje-prasowe-menutematyczne-126/28130-stypendia-dla-artystow .

DBKpowrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony