Wtorek 23 styczenia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Ildefons, Rajmund
Najnowsze wiadomości: Prezydent Andrzej Duda w Ciechocinku Kamil Stoch najlepszym sportowcem Polski 2017 roku ZATRZYMANY GROŹNY PRZESTĘPCA Z ZARZUTAMI NOWY BUDYNEK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU OTWARTY Urząd Marszałkowski zaprasza Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 6 Dzień Babci i Dzień Dziadka w Śródmieście Cafe Nauczyciele rozegrają siatkarski turniej XIII Koncert Wielu Serc Ostrzeżenie o silnym wietrze
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Świetne wyniki LKS Jastrząb
Sport

Świetne wyniki LKS Jastrząb
14 kwietnia 2015 r. 09:50

Świetne wyniki LKS Jastrząb

Rozpoczął się sezon motocrossowy. W niedzielę zawodnicy Lipnowskiego Klubu Sportowego Jastrząb startowali w I Rundzie Mistrzostw Polski Strefy Północnej w Motocrossie na torze w Lidzbarku Warmińskim.

Na podium w Lidzbarku stanęli Marcin Kawczyński zajmując 2 miejsce w klasie MX1C oraz Patryk Ćwikliński zajmując 3 miejsce w klasie MX2C, Artur Łykowski uplasował się na 4 miejscu w klasie MX2 Junior. Tego samego dnia odbyła się runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Motocrossie w Nekli gdzie Adrian Marciniak zajął 2 miejsce. Następne zawody odbędą się w najbliższą niedzielę 19 kwietnia w Chełmnie.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony