Piątek 27 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Felicja, Teofil, Zyta
Najnowsze wiadomości: Marek Kuchciński we Wloclawku PAS STARTOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – informacja Wydziału Rozwoju Trwa Europejski Tydzień Szczepień Linia P wznowi kursowanie We Włocławku odbywają się XIX Prezentacje Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych Majówka z Mrozem, zapraszamy! Zakończył się cykl wiosennych spotkań Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Województwo Kujawsko - Pomorskie obroniło Mistrzostwo Polski Związków Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem” w koszykówce mężczyzn Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Świetne wyniki LKS Jastrząb
Sport

Świetne wyniki LKS Jastrząb
14 kwietnia 2015 r. 09:50

Świetne wyniki LKS Jastrząb

Rozpoczął się sezon motocrossowy. W niedzielę zawodnicy Lipnowskiego Klubu Sportowego Jastrząb startowali w I Rundzie Mistrzostw Polski Strefy Północnej w Motocrossie na torze w Lidzbarku Warmińskim.

Na podium w Lidzbarku stanęli Marcin Kawczyński zajmując 2 miejsce w klasie MX1C oraz Patryk Ćwikliński zajmując 3 miejsce w klasie MX2C, Artur Łykowski uplasował się na 4 miejscu w klasie MX2 Junior. Tego samego dnia odbyła się runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Motocrossie w Nekli gdzie Adrian Marciniak zajął 2 miejsce. Następne zawody odbędą się w najbliższą niedzielę 19 kwietnia w Chełmnie.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony