Sobota 24 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Maciej, Bogusz, Modest
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ TKKF Radziejowianka pożegnała wakacje turniejem
Sport

TKKF Radziejowianka pożegnała wakacje turniejem
3 września 2014 r. 06:50

TKKF Radziejowianka pożegnała wakacje turniejem

Ognisko TKKF „Radziejowianka” w Radziejowie zorganizowało ostatniego dnia wakacji turniej w siatkówkę plażową dwójkami „Czas wolny czas dla sportu”.

Do turnieju organizator zaprosił reprezentanki Ogniska, które losowały zawodników. Zwycięzcy grupy II Dorota Ratajczyk i Dariusz Koźicki zostali mistrzami turnieju pokonując mistrzów grupy I Aleksandrę Wojciechowską i Jarosława Mikołajczaka, trzecie miejsce Izabela Wiśniewska i Piotr Wojciechowski, czwarte Julia Kowalska i Michał Jabłoński, V Katarzyna Dzierżawska i Sylwester Wojciechowski, VI Anna Igła i Dariusz Żernicki.

Wszyscy uczestnicy mile i sympatycznie spędzili wolny czas. Pamiątkowe puchary zostały zakupione z dotacji Urzędu Miasta, MKRPA.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony