Środa 24 styczenia 2018 r., Imieniny obchodzą Felicja, Rafał, Tymoteusz
Najnowsze wiadomości: Prezydent Andrzej Duda w Ciechocinku Kamil Stoch najlepszym sportowcem Polski 2017 roku ZATRZYMANY GROŹNY PRZESTĘPCA Z ZARZUTAMI NOWY BUDYNEK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU OTWARTY Opady marznące I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Dyżur radnych Pętla przy ul. Dębowej do rozbudowy Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 6 Mecz eliminacji Mistrzostw Świata w koszykówce we Włocławku!!!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Trwa nabór do wojewódzkiego konkursu „ODKRYWCA”
Wiadomości

Trwa nabór do wojewódzkiego konkursu „ODKRYWCA”
21 maja 2015 r. 21:55

Trwa nabór do wojewódzkiego konkursu „ODKRYWCA”

Trwa ósma edycja organizowanego przez Urząd Marszałkowski konkursu „ODKRYWCA”. Wyróżni on tych, dzięki którym Kujawy i Pomorze stają się regionem coraz bardziej atrakcyjnym turystycznie. Na zgłoszenia Urząd czeka do końca czerwca.

Celem konkursu jest nagrodzenie pracy osób, zespołów osób, instytucji, stowarzyszeń, samorządów oraz przedsiębiorców przyczyniających się do budowania wizerunku marki turystycznej województwa w kraju i za granicą oraz rozwoju turystyki i gospodarki turystycznej w regionie. Wyróżnienia i nominacje są przyznawane w następujących kategoriach:

  • działalność na rzecz rozwoju turystyki i krajoznawstwa,
  • działalność na rzecz popularyzacji turystyki i krajoznawstwa,
  • promocja turystyczna regionu,
  • inwestycja sprzyjająca rozwojowi turystyki,
  • przedsięwzięcie biznesowe,
  • wydarzenie turystyczne i promocyjne.

Zgodnie z regulaminem w pierwszym etapie kapituła konkursowa oceni zgłoszenia i przyzna maksymalnie po trzy nominacje w każdej z kategorii. Następnie w kategoriach 2-6 laureaci zostaną wyłonieni na podstawie plebiscytu przeprowadzonego przez partnera medialnego konkursu. Zgłoszenia kandydatur mogą być dokonywane bezpośrednio przez samego kandydata, bądź też kandydaci mogą być zgłoszeni przez inny podmiot. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 30 czerwca 2015 r. na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Wydział Turystyki, Plac Teatralny 2, 87 – 100 Toruń,  z dopiskiem „Konkurs - ODKRYWCA 2015”.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki.

W ubiegłym roku laureatem konkursu w kategorii Promocja turystyczna regionu została Fundacja GEOLIFE; w kategorii Wydarzenie turystyczne wyróżnienie otrzymała Gmina Koronowo, organizator Jarmarku Cysterskiego i Bitwa pod Koronowem; w kategorii iInwestycja sprzyjająca rozwojowi turystyki laureatem zostało miasto Grudziądz za projekt „Modernizacja Ośrodka Wypoczynkowego w Rudniku”.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony