Wtorek 22 sierpnia 2017 r., Imieniny obchodzą Maria, Cezary, Tymoteusz
Najnowsze wiadomości: Sukces włocławskiego salonu Renault Przetarg na dostawę tablic rejestracyjnych Festiwal Wisły za nami, przed nami Festiwal Smoczych Łodzi! Jest już kalendarz nowego roku szkolnego Posiedzenie Komisji Edukacji Rady Miasta W weekend startują Mistrzostwa Europy FAI S Modeli Kosmicznych 2017 Sobota na sportowo. Turniej piłki nożnej plażowej Lada dzień poznamy propozycje do Budżetu Obywatelskiego Z okazji 97. rocznicy „Cudu nad Wisłą” Włocławek już na 6. miejscu w konkursie na najpiękniejsze ukwiecenia, głosujemy dalej!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Trzecia runda mistrzostw okręgu bydgoskiego PZM w Autoslalomie
Sport

Trzecia runda mistrzostw okręgu bydgoskiego PZM w Autoslalomie
11 sierpnia 2017 r. 09:46

Trzecia runda mistrzostw okręgu bydgoskiego PZM w Autoslalomie

Automobilklub Włocławski zaprasza na 3. Rundę Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w Autoslalomie, która odbędzie się 12 sierpnia na terenie Pchlego Targu/Auto Moto Strefy przy al. Kazimierza Wielkiego 12.

Najbliższa runda jest drugą rozgrywaną w naszym mieście. Poprzednio o tytuł Mistrza Okręgu Bydgoskiego kierowcy z regionu walczyli w kwietniu pod Halą Mistrzów. Najlepszym zawodnikiem wtedy okazał się Krzysztof Sławiński pochodzący z Kutna, lecz reprezentujący Automobilklub Włocławski. Podium uzupełnili zawodnicy z Grudziądza i Bydgoszczy. Tym razem rywalizacja odbędzie się nieopodal namiotu Auto Moto Strefy znajdującego się na Pchlim Targu na nawierzchni betonowo-asfaltowej. Start pierwszego zawodnika o godz 11. Wręczenie nagród i zakończenie zawodów ok godz 15.

Zachęcamy do udziału w imprezie wszystkich włocławian nawet seryjnymi samochodami. Do startu wystarczy sprawny technicznie pojazd oraz prawo jazdy kategorii B. Rywalizacja z bardziej doświadczonymi kolegami zaprocentuje na pewno w przyszłości. To bardzo dobra okazja do podniesienie swoich umiejętności panowania nad autem.

 

Harmonogram imprezy:

10.55 - 11.05 – zapoznanie uczestników z trasą

11.15 – start pierwszego zawodnika

11.15 - 14.30 – przejazdy uczestników na czas

15.00 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród

 

Koszt udziału w imprezie to:

  • 80 zł dla osób zrzeszonych w klubach PZM

  • 110 zł dla osób niezrzeszonych w klubach PZM

 

Więcej informacji na stronie www.automobilklub.q4.pl oraz na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/events/468378583503199/

Regulamin Ramowy Autoslalomu 2017: https://www.pzm.pl/pliki/zo/bydgoszcz/2017/regulaminy/regulamin_ramowy_auto_slalom_2017.pdfpowrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony