Sobota 24 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Maciej, Bogusz, Modest
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Turniej siatkówki plażowej kobiet TKKF „Radziejowianka”
Sport

Turniej siatkówki plażowej kobiet TKKF „Radziejowianka”
24 lipca 2014 r. 09:39

Turniej siatkówki plażowej kobiet TKKF „Radziejowianka”

Ognisko TKKF „Radziejowianka” w Radziejowie zorganizowało turniej piłki siatkowej plażowej kobiet. W turnieju udział wzieły pary z Witowa, Radziejowa, Konina, które grały systemem „brazylijskim” jeden set do 21 punktów.

W finałowej czwórce znalazły się dwie ekipy z TKKF „Radziejowanka” i Konina.  Dzierżawska-Igła o finał przegrały z drużyną z Konina Frasz Ignaczak –Ciepła a Sułkowska-Mańkowska Konin pokonały Wojciechowską-Kowalską po bardzo zaciętym pojedynku (25-23). Finał wygrała para Frasz Ignaczak Justyna-Ciepła Anna pokonując koleżanki Sułkowską Magdalenę-Mańkowską Sowę. Impreza przebiegała w miłej przyjacielskiej atmosferze. Impreza wsparta finansowo z dotacji Powiatu. 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony