Sobota 24 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Maciej, Bogusz, Modest
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ W Radziejowie odbył się rodzinny turniej siatkówki
Sport

W Radziejowie odbył się rodzinny turniej siatkówki
6 sierpnia 2014 r. 22:22

W Radziejowie odbył się rodzinny turniej siatkówki

W upalną niedzielę za sprawą Ogniska TKKF €žRadziejowianka€ w Radziejowie rozegrano rodzinny turniej w siatkówkę plażową, w którym udział wzięło sześć drużyn.

Drużyny grały każdy z każdym - wszystkie mecze były bardzo emocjonujące i wyczerpujące a rodziny miło spędziły czas. Jarosław i syn Piotr Mikołajczakowie zostali najlepszą rodzinną drużyną wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce turnieju zajęli Sebastian i syn Maciej Koziccy (Brześć), trzecie Patryk Głowacki i Krystian Piątek, czwarte Zbigniew i Mariusz Syroccy, piąte małżeństwo Katarzyna i Zbigniew Dzierżawscy, ostatnie miejsce Sylwester i córka Aleksandra Wojciechowscy. Organizator dziękując za udział zaprosza do ponownej rywalizacji za rok!

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony