Środa 24 styczenia 2018 r., Imieniny obchodzą Felicja, Rafał, Tymoteusz
Najnowsze wiadomości: Prezydent Andrzej Duda w Ciechocinku Kamil Stoch najlepszym sportowcem Polski 2017 roku ZATRZYMANY GROŹNY PRZESTĘPCA Z ZARZUTAMI NOWY BUDYNEK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU OTWARTY Opady marznące I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Dyżur radnych Pętla przy ul. Dębowej do rozbudowy Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 6 Mecz eliminacji Mistrzostw Świata w koszykówce we Włocławku!!!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Włocławskie szkoły dostaną sprzęt komputerowy
Wiadomości

Włocławskie szkoły dostaną sprzęt komputerowy
17 grudnia 2013 r. 08:10

Włocławskie szkoły dostaną sprzęt komputerowy

Zespoły Szkół: Budowlanych, Chemicznych i Technicznych otrzymają sprzęt komputerowy w ramach projektu „Włocławek podnosi swoje kwalifikacje zawodowe!”.

Laptopy z oprogramowaniem, rzutniki multimedialne i ekrany, zestawy tablic interaktywnych, nośniki i oprogramowanie do sprzętu trafią do 3 szkół ponadgimnazjalnych uczestniczących w projekcie „Włocławek podnosi swoje kwalifikacje zawodowe!”. Projekt, w którym bierze udział łącznie 380 uczniów, jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wartość projektu wynosi 1 463 079,83 zł, z dofinansowaniem UE w kwocie 1 243 617,85 zł i wkładem własnym niepieniężnym Gminy Miasto Włocławek wynoszącym 219 461,98 zł. Otwarcie ofert w przetargu na dostawę sprzętu komputerowego i multimedialnego nastąpi 23 grudnia.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony