Sobota 24 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Gabriel, Marek, Gabor
Najnowsze wiadomości: Piłka nożna kobiet ALE JAJA…! we Wzorcowni Koncert Ted Nemeth w Czarnym Spichrzu Koncert w Muzeum Diecezjalnym W Kawiarni Obywatelskiej... Spotkanie z historią Konkurs poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Noc Teatru”. Włocławska scena przygotowała moc atrakcji Radziejowscy policjanci na sesji Rady Gminy w Bytoniu Wystawa „Pejzaże zatrzymane 2″ Jutro i w niedzielę warto odwiedzić Włocławski Jarmark Wielkanocny
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Wskaż najlepszy projekt przebudowy Placu Wolności
Wiadomości

Wskaż najlepszy projekt przebudowy Placu Wolności
2 lipca 2014 r. 10:47

Wskaż najlepszy projekt przebudowy Placu Wolności

Zachęcamy włocławian do wyrażania swoich opinii na temat projektów przebudowy Placu Wolności, które poznaliśmy tym tygodniu.

Poznaliśmy najlepsze projekty studenckiego konkursu na opracowanie funkcjonalno-przestrzennej koncepcji zagospodarowania Placu Wolności we Włocławku. Z pośród ponad 30. prac jury postanowiło nagrodzić trzy, a dwie wyróżnić. Wszystkie wizualizacje można oglądać na stronie: http://www.wloclawek.pl/zdjecia/?kat=794. Mieszkańców Włocławka prosimy o nadsyłanie swoich uwag, sugestii i propozycji dotyczących projektów Placu Wolności do Urzędu Miasta.Ostateczna koncepcja powstać ma bowiem przy zaangażowaniu włocławian.

Pod adresem prasa@um.wloclawek.pl urzędnicy czekają na maile od mieszkańców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami i sugestiami na temat koncepcji zaproponowanych przez studentów Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Pisemne propozycje można również wrzucać do skrzynki, która znajduje się w holu budynku B Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13. Tam również można oglądać pokonkursową wystawę złożoną z prac studentów. 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony