Sobota 24 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Maciej, Bogusz, Modest
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Wyniki dziecięcego turnieju "Radziejów Cup 2014"
Sport

Wyniki dziecięcego turnieju "Radziejów Cup 2014"
14 października 2014 r. 15:25

Wyniki dziecięcego turnieju

III Jesienny Turniej Orlików "Radziejów Cup"  zakończył się zwycięstwem zespołu z Piotrkowa Kujawskiego. Zawody zorganizowano w ramach programu "Rekreacja i bezpieczeństwo dzieci". Współorganizatorami zmagań byli radziejowscy policjanci.

W weekend odbył się turniej piłki nożnej „Radziejów Cup 2014”. W zmaganiach uczestniczyły dzieci w wieku 11 lat i młodsze. Jest to już trzecia edycja w ramach programu zainicjowanego przez Komendę Powiatową Policji w Radziejowie i MUKS Lider Radziejów pod hasłem „Rekreacja i bezpieczeństwo dzieci”. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z Lubrańca, Piotrkowa Kujawskiego, Osięcin i Radziejowa. Podczas tych  zmagań pogoda w pełni dopisała i pozwoliła w sportowej walce wyłonić zwycięzców.
Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:

1.        Piotrków Kujawski
2.        Radziejów I
3.        Lubraniec
4.        Osięciny
5.        Radziejów II.

Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie mł.insp. Sławomir Kosiński ufundował  Puchary dla najlepszego zawodnika turnieju, najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza. Oprócz nagród indywidualnych każdy z uczestników otrzymał medale.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony