Niedziela 22 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Kaja, Leon, ukasz
Najnowsze wiadomości: Koncert na stulecie LMK Bezpłatne szkolenie w Inkubatorze Włocławskie Sympozjum Naukowe o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy Od dziś zmiana trasy linii 17 23 kwietnia w SP 23 spotkanie Prezydenta Włocławka z mieszkańcami Dzień Ziemi 2018. Happening w SP 12 Podsumowanie konkursu Talencik 2018 Inauguracja sezonu tenisowego na kortach OSiR Komisja Edukacji Związku Miast Polskich obraduje we Włocławku Dzień Pamięci o Holokauście. Spotkanie przy Pomniku-Macewie
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Wyróżnienia, pokój i sprzęt dla radziejowskiej policji
Wiadomości

Wyróżnienia, pokój i sprzęt dla radziejowskiej policji
3 marca 2015 r. 11:55

Wyróżnienia, pokój i sprzęt dla radziejowskiej policji

Radziejowski Komendant Policji przekazał pokój do dyspozycji miejscowych związkowców. Natomiast o wyposażenie pomieszczenia w sprzęt komputerowy postarał się Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa kujawsko-pomorskiego, przekazując nowego laptopa wraz z urządzeniem wielofunkcyjnym. W trakcie spotkania wyróżniono także długoletnich policyjnych związkowców.

W Komendzie Powiatowej Policji w Radziejowie odbyła się szczególna dla policyjnych związkowców uroczystość. Decyzją Komendanta Powiatowego mł.insp. Sławomira Kosińskiego przekazano w ich użytkowanie pokój w budynku komendy. Pomieszczenie w nowego laptopa oraz urządzenie wielofunkcyjne wyposażyli Związkowcy z ZW NSZZ Policjantów w Bydgoszczy. Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Jarosław Hermański, oraz jego zastępca Jerzy Kostrzewski przekazali sprzęt na ręce Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów w Radziejowie Piotra Lewandowskiego. Nowoczesny sprzęt usprawni wzajemną komunikację, a także dokumentowanie prowadzonej przez funkcjonariuszy działalności związkowej. Został on zakupiony ze środków własnych zarządu wojewódzkiego.

W trakcie spotkania na wniosek Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów asp.szt. Piotra Lewandowskiego wręczono także pamiątkowe grawery za długoletnią służbę w Policji. Wyróżnienia te otrzymali: st. asp Grzegorz Woźniak za 30 lat służby; nadkom. Piotr Brzeziński za 25 lat służby; st.asp. Sławomir Płaczkowski za 20 lat służby; asp. Marek Barański za 15 lat służby; asp. Jarosław Lipiński za 15 lat służby.

Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Radziejowie serdecznie dziękuje Zarządowi Wojewódzkiemu w Bydgoszczy oraz Komendantowi Powiatowemu Policji w Radziejowie za okazane wsparcie.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony